Dokládání příjmu může být při žádosti o půjčku nepříjemnou komplikací, pro žadatele totiž znamená zdržení. Dokládání finančního příjmu může proběhnout různým způsobem – kopií výplatní pásky (stačí třeba vyfotit mobilním telefonem), nebo výpisem z bankovního účtu. V některých případech se ale také může stát, že poskytovatel půjčky bude uvedené informace ověřovat a například může telefonovat do zaměstnání a zjisťovat si dodatečné informace.

Nebankovní půjčky bez dokládání příjmu

Ačkoliv nemusí být dokládání příjmu od zaměstnavatele, nebo ze živnosti (OSVČ) vždy tak složité a komplikované jak se může na první pohled zdát, většina klientů přesto preferuje úvěry, které dokládání nevyžadují. Slovní fráze „nebankovní půjčky bez doložení příjmu“ dlouhodobě patří mezi nejvíce vyhledávané na internetu.

Půjčka do 250 000 Kč bez příjmu

123půjčka nabízí velkou půjčku s dlouhou dobou splatnosti, v závislosti na bonitě žadatele a poptávané částce je možné ji získat i zcela bez doložení příjmu. Jedná se tedy o jednu z mála nabídek, kde lze získat i poměrně velkou částku bez složitého papírování. Obecně ale platí, že velké částky (od 40 000 Kč výše) je obvykle možné získat pouze spolu s přehledem příjmů od žadatele. Poskytovatel tím pochopitelně chrání své zájmy, ale souběžně s tím jde také o ochranu žadatele proti předlužení a možné neschopnosti splácet (souběžně s novou legislativou – viz článek Ministerstvo financí chystá bič na nepoctivé poskytovatele půjček – to bude nutnější ještě víc než dřív).

Bez dokládání příjmu a pro každého?

Rozhodně ale neplatí, že by 123půjčka byla vždy dostupná každému a za každých okolností. Takové vlastnosti mívají obvykle pouze podvodné nabídky. 123půjčka pro vyřízení žádosti o půjčku a poskytnutí finančních prostředků samozřejmě plnoletost, české státní občanství, bankovní účet, telefonní číslo a zejména schopnost řádně splácet úvěr. Poskytovatel tedy samozřejmě vyhodnocuje bonitu každého jednotlivého žadatele a velmi dobře si vybírá komu peníze půjčí a komu ne. Přesto 123půjčka má jednu z nejvyšších schvalovatelností mezi nebankovními půjčkami v Česku.

Parametry nebankovní půjčky

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…