Acema půjčka – Základní parametry
Typ půjčky nebankovní půjčka
Půjčka 20 000 Kč – 50 000 000 Kč
První půjčka neomezeně
Doba splatnosti 12 měsíců – 20 let
RPSN od 6,90 % p.a.
Úrok
První půjčka zdarma
Poplatek za poskytnutí zdarma
Poplatek za vedení účtu zdarma
Způsob splacení měsíční splátka
Schvalovatelnost 20 % – velmí nízká

Náhled webových stránek www.acema.cz

Webové stránky https://www.acema.cz
Náhled webových stránek www.acema.cz

Acema půjčka – Nezávazná poptávka
Vyplňte nezávaznou poptávku, následně budete kontaktováni poskytovatelem úvěru
  Komunikace je šifrována, vaše data jsou v bezpečí

Acema půjčka

Nebankovní půjčka Acema nabízí 20 000 Kč – 50 000 000 Kč na cokoliv. Doba splatnosti půjčky je 12 měsíců až 20 let. Poskytovatelem je ACEMA Credit Czech a.s. (IČ: 26158761) se sídlem U Libeňského pivovaru 63/2, 18000 Praha 8. Oficiální webové stránky se nachází na adrese www.acema.cz. Výše první půjčky není limitována, maximální částku 50 000 000 Kč si tak může půjčit i nový klient. RPSN začíná na hranici 6,90 % p.a.. Poskytnutí úvěru Acema je zdarma. Vedení úvěrového účtu je po celou dobu splácení zdarma. Půjčka se splácí formou měsíční splátky. Hodnocení úvěru je v současné době 50 %. Pro získání úvěru není potřeba ručitele, nebo hmotné zástavy. Žadatel nemusí dokládat výši svého finančního příjmu, stačí pouze uvést jeho výši v rámci žádosti. Půjčku Acema mohou získat také žadatelé s záznamem v registru dlužníků, pokud prokáží schopnost úvěr řádně splatit. V případě dostatečné bonity mohou peníze získat také nezaměstnaní žadatelé. Peníze si mohou půjčit také cizinci, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky.

  • Půjčka bez ručitele a hmotné zástavy
  • Půjčka bez doložení příjmu
  • Půjčka bez kontroly registru SOLUS
  • Půjčka pro podnikatele a OSVČ
  • Půjčka pro nezaměstnané
  • Půjčka pro cizince s trvalým pobytem v ČR
  • Půjčka použitelná na vyplacení exekuce

Příklad půjčky

Výše úvěru 500.000 Kč, úroková sazba 13 % p.a., počet splátek 120, 119 x výše splátky 7.820 Kč + poslední splátka 7.709,09 Kč. Celkově splatná částka spotřebitelem 981.289,99 Kč. RPSN činí 17,8808 % a výpočet je založen na předpokladu, že úvěr je čerpán okamžitě jednorázově. Dále jsou s úvěrem spojeny jednorázové náklady: Náklad ve výši 3.000 Kč za zápis do katastru nemovitostí, poplatek závazková provize 8 % z výše úvěru tzn. 40.000 Kč (tyto poplatky neplatíte předem, jsou strženy oproti čerpání úvěru). Výsledná částka, vyplacená klientovi po odečtení poplatků činí 457.000 Kč.

Požadavky na žadatele

  • Věk min. 18
  • Doklad totožnosti
  • Mobilní telefon
  • Schopnost řádně splatit úvěr

Poskytovatel

ACEMA Credit Czech a.s.
IČ: 26158761
U Libeňského pivovaru 63/2
18000 Praha 8

Acema půjčka – Nezávazná poptávka
Vyplňte nezávaznou poptávku, následně budete kontaktováni poskytovatelem úvěru
  Komunikace je šifrována, vaše data jsou v bezpečí

  • Acema
  • Výše půjčky
    20 000 Kč – 50 000 000 Kč
  • Doba splatnosti
    12 měsíců – 20 let
  • RPSN
    od 6,90 %
  • 50%
  • Poptávka

Časté otázky a odpovědi

Jak si mohu půjčit, kolik bude splácet a co musím splňovat?

Kolik peněz si mohu půjčit?
V našem katalogu půjček naleznete malé půjčky již od 500 Kč s dobou splatnosti do 30 dnů, i dlouhodobé úvěry v řádu stovek tisíc korun a dobou splatnosti až 84 měsíců. Každý úvěr se hodí na něco jiného. V naší databázi jsou uloženy jak bankovní tak nebankovní společnosti.
Co je to konsolidace půjček?
Konsolidací se rozumí sloučení více různých půjček do jedné. Klient následně splácí pouze jeden závazek. Výhodou je zpřehlednění finanční situace, snížení měsíční splátky a možnost půjčit si v případě potřeby i další peníze navíc.
Co musí splňovat žadatel o půjčku nebo konsolidaci?
Každý poskytovatel má požadavky nastavené trochu jinak. Obecně platí min. věk 18 let, doklad totožnosti, bankovní účet a mobilní telefon. Samozřejmostí pak je prokázání schopnosti úvěr řádně splatit zpět. U konsolidace půjček je obvykle nutné doložit také dokumenty k jednotlivých půjčkám.
Co je to bonita?
Bonita vyjadřuje vaši úvěruschopnost. Jinými slovy, jedná se o vyjádření toho, jak solventní (důvěryhodní) z hlediska poskytovatele úvěru jste. Do výpočtu vstupuje celá řada proměnných, váš věk, zaměstnání, příjem, náklady, úvěrová historie atd. Čím lepší bonitu máte, tím lepší úvěr můžete získat a naopak. Při nedostatečné bonitě bude vaše žádost o půjčku zamítnuta.
Jak probíhá vyřízení žádosti?
I zde platí, že u každého poskytovatele je průběh různý. Ve většině případů je však možné půjčku sjednat kompletně přes internet. Zájemce jednoduše vyplní formulář na stránkách, potvrdí žádost SMS zprávou a všechny potřebné dokumenty ofotí a nahraje do připraveného formuláře. Žádost je následně vyhodnocena a zájemce kontaktován telefonicky poskytovatelem úvěru. Peníze jsou následně vyplaceny na účet, nebo v hotovosti.
Co dělat, když mi byla žádost zamínuta?
To se samozřejmě může stát. Nejčastějším důvodem bývá nesplnění podmínek poskytovatele úvěr nebo nedostatečná bonita. V takovém případě si samozřejmě můžete o půjčku požádat jinde a zkusit tak štěstí u jiného poskytovatele. Zároveň by ale pro vás odmínutí mělo znamenat, že se zamyslíte, zda úvěr skutečně potřebujete a zda-li náhodou pro vás nebude představovat zbytečně velké riziko.
Jak rychle budu mít peníze na účtu?
Malé půjčky jsou obvykle vyplaceny ihned po schválení žádosti, záleží tedy zejména na tom, kdy k tomuto schválení dojde a zda máte účet ve stejné bance, jako poskytovatel úvěru. Pokud ano, mohou být peníze připsány na účet již do 10 minut. V opačném případně pak následující pracovní den.
Jak probíhá splacení půjčky?
Hotovostní půjčky se splácí v hotovosti obchodnímu zástupci společnosti. Online půjčky s delší dobou splatnosti se obvykle splácí formou měsíčních splátek, podle splátkového kalendáře, který klient obdrží před podpisem smlouvy. Krátkodobé půjčky se splatí jednorázovou platbou v den splatnosti.
Co je důležitější? Úrok, nebo RPSN?
Smysl mají oba tyto parametry, pro srovnání půjček je však podstatnější RPSN, které narozdíl od úroku obsahuje skutečně všechny náklady s půjčkou spojené (např. poplatek za sjednání úvěru, manipulační poplatek).
Nabízíte také půjčky bez registru SOLUS?
Legislativa ukládá prověřovat poskytovatelům půjček dostupné registry a prověřovat tak úvěruschopnost každého zájemce. Půjčky bez registru tedy existují pouze v té podobě, že některé společnosti (především nebankovní) mohou nabídnout úvěr i žadatelům, kteří záznam v registru dluzníků (nejčastěji SOLUS) mají, v případě, že prokáží dostatečnou bonitu a schopnost půjčku řádně splatit. Půjčky bez registru jsou však obecně více úročené. V našem katalogu naleznete i tento typ úvěrů.
Mohu získat půjčku i bez doložení příjmu?
Ano, můžete. U některých společností nemusíte prokazovat váš finanční příjem formou vyplatních pásek, či výpisu z účtu. Postačí jim pouze uvedené výše příjmu do formuláře. Vždy ale uvádějte tyto informace pravdivě!
Jaký je rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou?
Rozdílů je celá řada, ne všechny platí vždy a bez výjimky. Nicméně, o bankovních úvěrech lze říci, že jsou levnější a méně rizikové. Na druhou stranu jsou méně flexibilní a méně dostupné. Nebankovní půjčky jsou rychlejší a mnohem více dostupné, ale také obvykle dražší.
Co když nebudu moci splácet?
Důležité je takovou situaci co nejrychleji řešit, neaktivita se rozhodně nevyplácí. Obvykle je možné s poskytovatelem úvěru dojednat odložení splátky nebo prodloužení doby splatnosti apod. Pokud se do takové situace dostanete, kontaktujte co nejdříve zákaznický servis dané společnosti nebo banky.
Co když nejsem spokojený, kde si mohu stěžovat?
Všichni poskytovatelé spotřebitelských úvěrů spadají pod přímý dohled České národní banky. Obrátit se můžete i na Finančního arbitra. V minulých letech došlo k úpravě legislativy a klienti jsou mnohem více chráněni, než tomu bylo dříve.
Poskytuje provozovatel tohoto webu nějaké půjčky?
Ne. Provozovatel tohoto webu pouze nabízí reklamní prostor jednotlivým poskytovatelům, nebo licencovaným zprostředkovatelům k propagaci jejich produktu. Provozovatel nemá oprávnění sjednávat a uzavírat žádné druhy smluv, vybírat provize či poplatky a ani tak nečiní. Provozovatel web provozuje další informační weby i v zahraničí, například Finmero.com ve Španělsku.