Po čase opět přinášíme aktuální přehled bezúročných nebankovních půjček. U vybraných poskytovatelů je i nadále možné získat první úvěr zdarma. Pokud tedy dojde ke splacení v řádném termínu, klient nezaplatí nic navíc, pouze vrátí stejnou částkou jakou si na začáku půjčil.

Jak získat první půjčku zdarma?

Musíte splňovat základní požadavky, těmi jsou…

  • Věk min. 18 let
  • České státní občanství
  • Bezdlužnost a schopnost splácet
  • Musíte být novým klientem u společnosti

Jaké jsou výhody bezúročné půjčky?

  • Peníze získáte rychle, v ideálním případě již do 15 minut na účet
  • Neplatíte žádné skyté poplatky a nemusíte si půjčovat znovu
  • Půjčka je bez složitého papírování, vše vyřídíte online

A nedostatky?

  • Poplatky za pozdní splacení mohou být poměrně vysoké (informujte se předem!)
  • Každá další půjčka je už samozřejmě standardně úročena

Přehled vybraných poskytovatelů

Zaplo.cz

Zaplo.cz je jedním z nejznámějších poskytovatelů nebankovních úvěrů u nás. Pro nové klienty má ve své nabídce až 8000 Kč s dobou splatnosti maximálně 30 dní. Výhodou je rychlé vyřízení i velmi dobrá schvalovatelnost žádostí. Nevýhodou kontroly registru dlužníků a vysoké poplatky za prodloužení doby splácení.

Čtěte: Produkty společnosti 4finance ve světě – Zaplo, Půjčkomat a další

BB půjčka

Napoprvé je možné si u BB půjčky zapůjčit až 5000 Kč, doba splatnosti je opět 30 dní. Možnou nevýhodou je minimální věk žadatele, který musí být 21 let, čerstě plnoletí žadatelé tedy u BB půjčky nepochodí. Škoda rovněž, že jednotlivé přijaté žádosti nejsou vyřizovány nonstop, ale pouze v pracovní dny a hodiny. Jinak ale je dostupnost také nadprůměrná a vše lze vyřídit online, byť je celý proces trochu méně uživatelský přívětivý než u konkurence (což lze ostatně říci i o celkovém zpracování webu jako takového).

CreditOn

Také CreditON patří mezi známé poskytovatele s dlouhou historií na českém trhu. Jeho nabídka v podstatě kopíruje Zaplo, co se výše i doby splatnosti týče. 8000 Kč na 30 dní je velmi dobrá nabídka. Webové stránky jsou přehledné a proces vyřízení intuitivní. Ani zde se nesetkáte se skrytými poplatky či rozhodčími doložkami. Rychlá SMS půjčka od CreditOnu se stejně jako výše uvedené produkty může dobře hodit na menší výdaje před výplatou.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…