Cetelem je značkou, která má v České republice poměrně dlouhou tradici. A to především ve spojení s nebankovními půjčkami a financováním nejrůznějších věcí. Poslední měsíce však udělali své a majitel společnosti Cetelem se rozhodl udělat z tohoto subjektu bankovní instituci. Za vším stojí francouzská finanční skupina BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod.

Seznamte se s Hello Bank

A název nové banky? Ten je poměrně výstižný. Je to Hello Bank, jež vedle České republiky působí také v několika okolních státech. Jmenovat lze určitě domovskou Francii, Belgii, Rakousko, Itálii a Německo. Pokud jste o nové bance „Hello Bank by Cetelem“ ještě neslyšeli,
přinášíme vám několik stručných informací.

Na co se zaměřuje Hello Bank?

Portfolio bankovní instituce si zakládá na jednoduchosti, přehlednosti a transparentnosti. Setkat se můžete se třemi základními produktovými nabídkami. Vedle toho jsou prezentovány i ostatní služby, mezi než patří nákupy na splátky, pojištění k úvěrům a samostatná pojištění.

  • Bankovní účty
  • Půjčky
  • Kreditka

Většina bankovních služeb bez poplatků

Hello Bank se řadí mezi další banky podobného typu, které se snaží svou produktovou nabídku spojovat s minimálními, ba dokonce nulovými náklady. Co se týče běžného účtu, dokazuje to hned několik položek. Je to například bezplatné zřízení, vedení a zrušení účtu, elektronické výpisy, debetní karta a nulový požadavek na minimální vklad. Zdarma máte dokonce tuzemské platby nebo první tři výběry z bankomatů v České republice. Vedle toho samozřejmě existuje i praktický spořicí účet, v rámci něhož se můžete těšit na úročení zůstatkové částky do celkové výše až 300 000 Kč.

Různé druhy půjček

Hello Bank nezapře svoji původní tvář v podobě obchodní značky Cetelem. Vypovídají o tom tři druhy úvěrů včetně kreditní karty Hello Kreditka. Půjčit si můžete 20 000 Kč až 1 000 000 Kč se splatností na 6–84 měsíců v podstatě na cokoliv. Nemusí to být pouze nový automobil. Výjimkou každopádně není ani konsolidace předešlých úvěrů. Ve prospěch těchto bankovních úvěrových služeb hovoří několik jasných kladů.

  • Roční úroková sazba započínající na hranici 5,9 %
  • Většina služeb zcela bez poplatků
  • Online vyřízení
  • Peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy

Další články

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…