Rychlá půjčka Zaimo patří k ověřeným a bezpečným nebankovním produktům. Stojí za ním česká společnost Kreditech Česká republika s.r.o. spadající do portfolia německé firmy. Úvěr se zajímavými splátkovými podmínkami zakládající si na vysoké bezpečnosti a transparentnosti.

Půjčte si až 108 000 Kč během jedné minuty

Půjčka Zaimo oslovuje své potenciální zákazníky rychlostí vyřízení celého procesu. V průměru jde o 1 minutu a 30 sekund, což je čekací doba na posouzení jednoho úvěru – skvělé! Jeho parametry jsou poměrně variabilní a o celkových nákladech na měsíční splátky rozhodujete v podstatě sami. Produkt Zaimo.cz je mimo jiné spojen s relativně nízkou úrokovou sazbou od 1,17 % do 4,78 % za měsíc, což je oproti jiným nebankovním produktům přijatelné.

V čem spočívají klady Zaimo půjčky?

Již od prvopočátku vaší žádosti o peníze se setkáte s vysokou bezpečností a ochranou osobních údajů, na níž má vliv aplikování špičkových technologií, elektronické autentizace a dalších faktorů. Poptávka po tomto úvěru je naprosto nezávazná a je pouze na vás samotných, zda tomuto řešení dáte přednost či nikoliv. Vypovídajícím faktorem může být Zaimo tabulka splátek.

Výše půjčky Doba splatnosti Celkem zaplatíte
25 000 Kč 12 měsíců 26 940 Kč
108 000 Kč 48 měsíců 141 685 Kč

O mnohém vás přesvědčí také poměrně dobré zkušenosti klientů, kteří si chválí především vynikající přístup spojený s flexibilitou a rychlostí. Ve své podstatě vám stačí odeslat 1 Kč na účet společnosti pro ověření vašeho bankovního konta a obratem je celý proces realizován.

Půjčka Zaimo je pro každého a na cokoliv

Pokud jste plnoletým občanem s trvalým pobytem na území České republiky, vlastníte bankovní účet a máte na sebe telefonní spojení, můžete si zadžádat o úvěr. Nic jiného vás neomezujte v tom říci si o Zaimo půjčku ještě dnes, protože její dostupnost je 24 hodin a 7 dnů v týdnu. I samotné recenze Zaimo.cz prozrazují, že tento populární nebankovní produkt je využitelný na cokoliv. Financovat s ním můžete nové vybavení do domácnosti, opravu automobilu, nákup elektroniky, rodinnou dovolenou či splátku starých dluhů. Úvěr od Zaimo je bez ručitele a dokládání vlastního příjmu, což z něj činí atraktivní model úvěrování vhodný také pro nezaměstnané, důchodce a matky na mateřské dovolené.

Má Zaimo půjčka nějaké nevýhody?

Jen stěží na trhu narazíte na krátkodobý či dlouhodobý úvěr, který by neměl i určitá negativa. V případě produktu Zaimo je to kontrola registru dlužníků, do něhož je nahlíženo při schvalování online žádosti. Záznamy však mohou být posuzovány individuálně, takže ještě nejsou překážkou k nabytí požadované finanční sumy.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…