Všichni občas potřebujeme drobnější finanční výpomoc, která nám pomůže ve svízelné situaci. Někdy to může být částka „jen“ kolem 5000 Kč, z níž je možné zaplatit například doplatek za elektřinu či nájem. Právě tyto potřeby může naplnit například Půjčka24.

Malá půjčka před výplatou

Jenže, půjčí vám banka pouze 4500 Kč? Navíc, když peníze potřebujete obratem, aby vám nenaskakovaly jakékoliv penále? Stěží, banky se obvykle zabývají pouze vyššími částkami. Opakem toho je nebankovní segment, kde ale můžete narazit na produkty, u nichž se spálíte, nebo vše bude trvat příliš dlouho.

Parametry rychlé půjčky

Půjčka24 nabízí 500 Kč až 4 500 Kč do 15 minut

Pakliže budeme vycházet ze statistik, prezentuje se Půjčka24 až 95 % schválených žádostí. To už je hodně velká pravděpodobnost, že potřebný úvěr získáte. Jestliže před vámi stojí nečekané výdaje, jistě vás potěší následující parametry tohoto úvěru:

  • Peníze na účtu do 15 minut
  • Splatnost 1 den – 30 dnů
  • Žádné skryté poplatky za vyřízení
  • Možnost získat první půjčku také zdarma
  • Bez náročné administrativy

Pro koho je určena Půjčka24?

Jsou to především lidé, kteří v normálním životě nejsou schopni sehnat jakéhokoliv ručitele nebo mají negativní záznam v rejstříku trestů. Za určitých podmínek si na své mohou přijít i nezaměstnaní. Primárně je však Půjčka24 připravena pro osoby s pravidelným příjem staří 18 let, jež mají trvalý pobyt na území České republiky. Mezi další podmínky patří například to, že musíte disponovat bankovním účtem, kam vám bude provedena výplata maximální částky až 4 500 Kč. Zároveň byste neměli mít výrazně špatný záznam v registru dlužníků nebo mít exekuci vedenou na své jméno.

Nejschvalovanější malá půjčka před výplatou

Půjčka24 je podle našich zkušeností nejschvalovanějším nebankovním úvěrem svého druhu (tj. malá půjčka). Jejím zprostředkovatelem je společnost Bezvafinance s.r.o., která si zakládá nejenom na označení transparentní, bezpečná a přehledná. Půjčka24 je sjednávána prostřednictvím online žádosti, takže ve výsledku šetříte čas a nemusíte navštěvovat žádné pobočky. Nevýhodou však může být fakt, že konkrétní půjčku vám systém doporučí až na základě vyplněné nezávazné poptávky.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…