Do Vánoec chybí jen pár dní, přesto existují úvěry, které lze do té doby ještě stihnout sjednat a nechat si dokonce i vyplatit. Jedním z nich je právě Zaimo.cz, velká nebankovní půjčka s unikátní technologií, která zaručuje nonstop příjem žádostí o úvěr a automatické vyplacení během 15 minut na bankovní účet. Chcete o něm vědět víc?

Velká půjčka na cokoliv s dlouhou splatností

Zaimo nabízí dlouhou dobu splatnosti, půjčku je možné splácet až 48 měsíců. Jednotlivé splátky tak mohou klesnout na velmi přijatelnou úroveň, která by neměla příliš zatížit váš rozpočet. RPSN začíná již na hranici 15 % ročně, maximální výše je 57,44 % p.a. Úvěrový limit postupně narostl na horní hranici 108 000 Kč), nejkratší doba splatnosti je 1 rok. Půjčka Zaimo se splácí klasicky – bankovním převodem 1× měsíčně. Nejsou samozřejmě účtovány žádné poplatky za vyřízení ani poskytnutí půjčky (jedinou výjimkou je 1 Kč kvůli ověření vlastnictví bankovního účtu).

Rozumné RPSN, ale online kalkulačka bohužel chybí

Úroková sazba je tedy přijatelná (tedy v porovnání s dalšími nebankovními půjčkami s delší dobou splatnosti). Ne vše je u půjčky Zaimo ideální, schvalovatelnost se sice zlepšila, ale nepřehledné webové stránky zůstaly. Zamrzí zejména absence online kalkulačky splátek. Konkrétní nabídku totiž poskytovatel sestavuje na základě vyhodnocení nezávazné online poptávky. Na webu tak lze nalézt pouze ilustrativní příklad půjčky…

Ilustrativní příklad úvěru

Výše půjčky 108 000 Kč, délka splatnosti: 48 měsíců, měsíční splácení, měsíční splátka: 2954 Kč, RPSN 15 %, celkem zaplatíte: 141 684,81 Kč

Nejrychlejší online půjčka v České republice?

Zaimo však boduje zejména rychlostí vyřízení. Unikátní technologie (sdílí ji se sesterským, dříve velmi populárním, produktem Kredito24) německé firmy Kreditech Gmbh umožňuje bezkonkurenčně rychlé sjednání a vyřízení. Vše probíhá online. Požadavky na zájemce o půjčku jsou přitom obvyklé – věk min. 18 let, 2 doklady totožnost, schopnost řádně splácet a zaslání 1 Kč kvůli ověření účtu. Na trhu jsou sice i mezi nebankovními produkty výhodnější půjčky (např. 123půjčka nebo Cetelem), rychlostí vyřízení a vyplacení ale za Zaimo půjčkou lehce zaostávají. Bude to ve vašem případě rozhodující, nebo ne? O zkušenosti se Zaimo.cz se můžete podělit v diskusi pod tímto článkem.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…