Název „bezúročná půjčka“ je“ již sám o sobě uchu lahodící. Úvěr oproštěný od jakýchkoliv poplatků, tedy takový, který vám bude poskytnut zcela zdarma a bez nutnosti hradit jakékoliv poplatky navíc. Tento trend se rozmohl především v nebankovním segmentu, v rámci něhož vám nyní přinášíme výčet třech nejoblíbenějších prvních půjček zdarma tak, jak je možné o ně žádat v únoru 2017.

První půjčka zdarma – aktuální přehled

Ano, správné pojmenování „první půjčka zdarma“ hraje v tomto případě zásadní roli. K penězům se dostanete s nulovou úrokovou sazbou, počítat však musíte s tím, že finance jsou přichystány jenom pro nové klienty. V okamžiku, kdy budete žádat o peníze znovu, vše již bude standardně úročeno (mnohdy docela vysoko!). Nyní pojďme po krátkém osvětlení bezúčelových půjček přistoupit k představení oněch zmiňovaných produktů…

Kde si v únoru 2017 půjčíte napoprvé zdarma?

  • Zaplo.cz půjčka
  • CreditON půjčka
  • Kamali půjčka

Zaplo.cz první půjčka zdarma

Zaplo.cz je bezpochyby jedna z nejoblíbenějších nebankovních půjček svého druhu. Nabízí první půjčku zdarma na období až 30 dnů, s níž můžete nakládat dle vlastní libosti, přičemž si je možné půjčit až 8000 Kč. Na Zaplo.cz půjčce si zamilujete především fakt, že v rámci schvalovacího řízení nemusíte dokládat ručitele, velikost svého příjmu a výpis z rejstříku trestů. Právě v tom tkví přednosti úvěru, který pohodlně vyřídíte online.

CreditON půjčka až 8 000 Kč zdarma

Druhým v pořadí nejúspěšnějších bezúčelových produktů je dle našeho názoru CreditON půjčka. I u ní na vás čeká úrok ve výši 0 %, pakliže si při první žádosti půjčíte max. sumu 8 000 Kč se splatností 30 dnů. V případě této nebankovní společnosti máte možnost obdržet peníze již od 500 Kč do 20 000 Kč. Díky vysoké rychlosti vyřízení máte jistotu, že finance přistanou na vašem bankovním účtu do 15 minut. Na konci splátkového období je posléze uhradíte jednorázovým poplatkem.

  • Vysoké procento schválených žádostí – až 90 %
  • Bez jakéhokoliv poplatku za vyřízení a vedení úvěrového účtu
  • Minimální nároky na žadatele – stačí příjem pouhých 6 000 Kč

Nová a ještě lepší Kamali půjčka

Třetím adeptem na nejvýhodnější první úvěr zdarma je zcela nová Kamali půjčka. Možná vám tento název moc neříká, to proto, že jde o nové pojmenování bývalé Japonské půjčky, jež si získala velkou popularitu mnohých klientů. A právě Kamali půjčka jde v jejích šlépějích. Její bezúročný charakter při první žádosti dosahuje hodnoty až 10 000 Kč na 14 dnů. Pakliže peníze vrátíte v tomto termínu, můžete se vyhnout jakýmkoliv poplatkům navíc.

  • Poplatek jen 33 Kč za vypůjčených 1 000 Kč
  • Vyplnění online žádosti za 5 minut
  • Doručení peněz na účet za 15 minut
  • Bez rozhodčích doložek

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…