Po bezplatném bankovním účtu touží dnes pravděpodobně každý, dnes už jsou běžné skoro v všech bankách. Typickým představitelem moderního bankovnictví je běžný účet do Equa Bank. Produkt české banky, která se na tuzemském trhu objevila v roce 2011. Jejím aktuálním majitelem je italská skupina AnaCap Financial Partners. Ta ostatně přišla s pojmenováním Equa Bank. Tento bankovní subjekt si během několika let existence vydobyl celkem pevné postavení na trhu, což dokazuje 59 poboček po celém území České republiky a více, jak 200 000 spokojených klientů.

Bankovní účet od Equa Bank

A právě většina z nich využívá běžný účet Equa Bank, s jehož přednostmi vás seznámíme blíže.

Účet zdarma a bez jakýchkoliv podmínek

Tak přesně v tomto duchu se prezentuje bankovní produkt, za jehož správu nemusíte zaplatit ani korunu. A to platí pro všechny nabízené měny, nejenom pro CZK, ale také pro další měny: EUR a USD. S bankovním účtem se samozřejmě pojí i řada ostatních bezplatných služeb, které je třeba zmínit.

  • Výběry ze všech bankomatů v České republice zcela zdarma. Při zahraničních výběrech pak zaplatíte pouze symbolickou částku 9 Kč (což je výhodnější než u většiny konkurenčních bank).
  • Bezkontaktní platební karta MasterCard zdarma. Pakliže chcete při placení čerpat řadu dalších výhod, můžete zvolit zlatou platební kartu, s níž už se pojí poplatek 89 Kč, potažmo 129 Kč za měsíc.
  • Jestliže přecházíte od jiné bankovní instituce, neplatíte ani o korunu více. Vše vyřídí Equa Bank.
  • Všechny platby realizované přes internetové bankovnictví jsou bezplatné.

Založte si účet z pohodlí domova a získejte peníze navíc

Velkou výhodou běžného účtu od Equa Bank je také fakt, že kvůli jeho založení nemusíte osobně navštěvovat žádnou pobočku banky. Tento proces vyžaduje jen 5 minut vašeho času. O všechny smluvní podklady se postará kurýrní služba a jak jinak, než bezplatně. Aby toho nebylo málo, k účtu se váže také možnost obdržet finanční rezervu neboli kontokorent. Takový požadavek lze provést až po založení účtu. Následně vše provedete například skrze internetové bankovnictví. Kontokorent k vám bude náležitě štědrý.

  • Částka od 5 000 Kč do 100 000 Kč
  • Bez poplatků navíc

A co dělat v případě, že potřebujete více peněžních prostředků, než které vám předkládá kontokorent v rámci běžného účtu od Equa Bank? I na takové případy je bankovní společnost připravena.

Minutová půjčka od Equa Bank

Získat můžete částku až 600 000 Kč bez ručitele a upotřebitelnou na libovolné věci (jinými slovy, úvěr je neúčelový). Splátky si rozložíte na 3 měsíce až 7 let dle vlastních potřeb. I v tomto směru na vás čeká přemíra výhod, jež se jenom stěží odmítají. Výhodou Minutové půjčky je také pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání před nežádoucími životními situacemi. Využít můžete obou produktů naráz, jak běžného účtu, tak půjčky od Equa Bank.

  • RPSN sazba od 5,9 %
  • Možnost změny data splátky
  • Vyřízení, vedení a předčasné splacení zdarma
  • Čerpání peněz ihned po podpisu smlouvy

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…