Půjčka od Tesca se díky masivní reklamní kampani již dobře uchytila na nebankovním trhu. Není divu, za projektem fakticky stojí Home Credit, což je poskytovatel, který má s úvěry a nebankovními půjčkami zkušenost jako málokdo jiný. Tesco navíc na svém produktu dále pracuje a zatraktivňuje jej. Aktuálně tak například zvyšuje celkovou maximální částku, kterou je možné získat.

Tesco půjčka bez ručitele

Hotovostní půjčka až 200 000 Kč na cokoliv

Tesco půjčka zvyšuje limit půjčky až na 200 000 Kč. Maximální doba splatnosti 84 měsíců zůstává nadále. U všech hotovostních půjček dále v akci Tesco garantuje úrok nižší, než je bankovní průměr. Úroky pak vrací vždy po třech po sobě jdoucích splátkách. Již tradičně je půjčka od Tesca bez poplatků za vyřízení a nabízí i nadále další služby v podobě pojištění a odkladu splátek. Ke smlouvě je navíc přiložen jednostránkový dokument se vším důležitým.

Příklad splátek Tesco půjčky

Při výši úvěru 200 000 Kč, výši splátky 3 499 Kč, počtu splátek 84 a lhůtě splatnosti 15. 3. 2023 je úrok 11,52 % p.a., RPSN 12,2 %, celková částka splatná spotřebitelem 293 916 Kč.

Časté otázky a odpovědi

Je nutné dokládat finanční příjem?
Informaci o příjmu uvádíte v žádosti vždy, fyzické doložení je ale nezbytné jen výjimečně.
Jak se Tesco půjčka splácí?
Splácení probíhá formou měsíčních splátek.
Co musí splňovat žadatel o půjčku?
Věk min. 18 let, doklad totožnost a stálý finanční příjem (zaměstnání, OSVČ, důchod).
Je Tesco půjčka určena i seniorům?
Ano, půjčku od Tesca mohou získat i žadatelé v důchodovém věku – při splnění požadavků.
Je potřeba ručitel?
Ne, půjčka je bez ručitele.
Na co mohu peníze použít?
Na cokoliv chcete a potřebujete, půjčka je neúčelová a použití peněz tedy není nijak určeno.
Jaké doklady budu potřebovat?
Připravte si prosím dva doklady totožnosti (zejména řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas, zbrojní průkaz nebo bankovní kartu). Občané ČR však musí vždy doložit občanský průkaz. Jestliže jste zaměstnaný/á nebo OSVČ, připravte si údaje o firmě – přesný název, adresu, telefon a IČO.
Jak mi budou peníze vyplaceny?
Peněžní prostředky vám budou zaslány na bankovní účet vedený na jméno žadatele. Půjčku do 100 000 Kč je možné vyplatit také v hotovosti na vybraných přepážkách České pošty a částku do 30 000 Kč je možné zaslat i složenkou.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…