Srovnání online půjček je populární u nás, stejně jako v řadě dalších evropských zemí. Dnes bychom vám proto rádi představili dva nové portály se kterými jsme navázali partnerskou spolupráci. Jedná se o nezávislé srovnávače spotřebitelských úvěrů ve Španělsku a Polsku.

123prestamos.com

Prvním z nich je www.123prestamos.com (a zároveň „.es“), který působí na Španělském trhu a díky rozšíření španělského jazyka zároveň také v několika dalších zemích Latinské Ameriky. Konkrétně v Argentině, Mexiku, Peru a Kolumbii. Portál 123 Préstamos (screenshot naleznete výše) má ambici výrazně promluvit do trhu online nebankovních mikropůjček ve Španělsku. Využívá přitom ručně aktualizovanou databázi všech produktů a tisíců parametrů – to vše na denní bázi. Jedná se tak o bezkonkurenčně nejaktuálnější databázi půjček a úvěrů ve Španělsku.

AAApozyczka.pl

Druhým katalogem, který vám dnes představíme je www.aaapozyczka.pl. Působnost tohoto portálu je menší, soustředí se výhradně na polský trh. Web vznikl teprve nedávno, přesto ho už nyní navštíví průměrně 30 000 návštěvníků za měsíc a patří tak mezi největší polské porovnávače půjček. Vzhledem k velikosti polského trhu je momentálně v databázi 110 produktů a tedy zhruba 3000 parametrů, které redakce pravidelně kontroluje a aktualizuje.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…