Od 1. listopadu 2016 až do konce měsíce poběží akce s Japonskou půjčkou, kdy má každý zájemce o tuto nebankovní půjčku šanci vyhrát chytré mobilní telefony Samsung. Podrobnosti o soutěži naleznete zde.

Japonská půjčka v listopadu rozdává smartphony Samsung Galaxy J3 Duos a Samsung Galaxy S6

Podmínky pro účast v soutěži jsou velmi jednoduché. Každý pracovní den provozovatel vybere stou (100.) vyplacenou půjčku, klient který sjednal půjčku v tomto pořadí pak zdarma získá mobilní telefon Samsung. V soutěži jsou modely 17× Samsung Galaxy J3 Duos a 4× Samsung Galaxy S6. Akce se vztahuje jak na první tak i opakovanou půjčku klienta, šanci má tedy každý. Podrobné podmínky i výherce pak Home Credit bude průběžně zobrazovat na svých webových stránkách.

Základní parametry Japonské půjčky

Recenze a zkušenosti klientů s Japonskou půjčkou

Zkušenosti s Japonskou půjčkou ji řadí průběžně mezi nejlépe hodnocené nebankovní půjčky na českém internetu. Home Credit a.s. se s tímto svým produktem skutečně trefil do černého, podařilo se mu zaujmout dobrými podmínkami (RPSN již od od 12,5 % ročně), rychlostí vyřízení a vyplacení peněz a rovněž férovým přístupem, kde se nesnaží nic skrývat (a to ani nepříjemné věci týkající se sankcí a poplatků za prodloužení půjčky). „Japonka“ tak oprávněně patří mezi nejvyhledávanější rychlé půjčky.

Co musí splňovat žadatel o půjčku?

  • fyzická osoba
  • starší 18 let
  • s trvalým pobytem v Česku

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…