SMART půjčka od Jet Money s.r.o. patří mezi nejzaběhlejší hotovostní půjčky v ČR. Je jedním z konkurentů například Providentu, s nímž má i řadu vlastností podobných. K vyplacení peněz „na ruku“ využívá také vlastní síť obchodních zástupců a rovněž nabízí dostatečně dlouhou dobu splatnosti. Dnes vám ukážeme, jak vyplnit žádost o SMART půjčku na jejich webu.

SMART půjčka – www.smartpujcka.cz

Nezávazná žádost o půjčku

Vyplnění poptávky je u SMART půjčky docela snadné, celý formulář je totiž poměrně krátký (v porovnání s většinou konkurenčních půjček) a zároveň se celý vejde pouze na jedinou stránku. Ani počet polí, které je nutné vyplnit (jsou označené hvězdičkou) není vysoký. Pojďme tedy na to…

Žádost o půjčku na stránkách www.smartpujcka.cz

Samotný formulář pro žádost je umístěn až poměrně nízko na stránce (kvůli dost vysoké grafické hlavičce), na malých monitorech ho tudíž lze snadno přehlédnout. Formulář obsahuje pouze nezbytné informace, zejména ty kontaktní. Své rodné číslo vyplňujte bez lomítka, telefonní číslo zase bez mezer (např. 602123456) a důsledně vyplňte e-mail, právě na něj vám SMART půjčka zašle informace o vyřizování žádosti o půjčku.

Jak vyplnit žádost o půjčku na www.smartpujcka.cz?

Trochu nezvykle je nutné vyplnit i položku „Jak jste se dozvědeli o SMART půjčce?“, jednoduše zde zvolte některou z nabízených možností v roletce. Uplatnit můžete i partnerský kód – ten ale pravděpodobně zatím nemáte. Pochopitelnou součástí je souhlas se zpracováním osobních údajů a dále souhlas, že máte trvalé bydliště v Česku a stálý finanční příjem. To je vše! Žádost odešlete tlačítkem „Odeslat“.

Požadavky na žadatele o půjčku

  • Věk min. 18 let
  • Trvalé bydliště v ČR
  • Stálý finanční příjem

Parametry SMART půjčky

Další zdroje

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…