SMART půjčka působí na českém trhu již více jak 15 let, patří tak mezi známé a dobře prověřené nebankovní půjčky. Poskytovatelem peněz je společnost JET Money s.r.o. se sídlem v Olomouci, půjčka je však dostupná po celé republice. Jedná se o rychlou půjčku v hotovosti bez nutnosti dokládat finanční příjem. Jaké jsou zkušenosti s půjčkou SMART se dozvíte v naší podrobné recenzi.

SMART půjčka až 50 000 Kč v hotovosti

JET Money s.r.o. půjčuje peníze výhradně v hotovosti (další hotovostní půjčkou je např. Provident), nemusíte tak mít vlastní bankovní účet. Peníze vám totiž přímo domů doručí obchodní zástupce společnosti. Předání peněz proběhne do 48 hodin, půjčka je tak velmi rychlá a má široké možnosti použití – nemusíte navíc ani dokládat účel, peníze tak lze použít skutečně na cokoliv.

Základní parametry půjčky SMART

Výhody SMART půjčky

  • Možnost půjčit si velkou částku v hotovosti
  • Nepotřebujete vlastní bankovní účet
  • Půjčka SMART je dostupná také pro seniory a ženy na MD
  • Půjčka je bez doložení příjmu a bez kontroly registru
  • Známost poskytovatele a historie na českém nebankovním trhu

Nevýhody půjčky SMART

  • Pomalejší vyřízení (zpravidla do 48 hodin)
  • Při nedostatečné bonitě žadatele je potřeba mít spoludlužníka
  • Konkrétní parametry (úroky a celkovou částku) vám sdělí obchodní zástupce při schůzce

SMART půjčka kalkulačka splátek

Za největší slabinu této půjčky považujeme fakt, že na webu není online kalkulačka splátek. Žadatel si tak dopředu nemůže vyzkoušet modelový příklad. Konkrétní parametry vaší půjčky SMART vám totiž sdělí obchodní zástupce, třebaže bude veškeré náležitosti půjčky, úrokové sazby a celkovou splatnou částku znáte předem a budete mít prostor na svobodné rozhodnutí, tabulka splátek dostupná na webu by byla jistě velkou výhodou.

Půjčka v hotovosti bez registru

Půjčka 50 000 Kč v hotovosti je každopádně největší předností této půjčky, stejně tak jako osobní přístup díky týmu vyškolených lidí. Pokud hledáte alternativní půjčku v hotovosti, může být zajímavou možností také Tommy Stachi. Pokud ale hledáte půjčku 50 000 Kč s vyplacením na bankovní účet, největší jistotu vyplacení peněz máte u ABpůjčka.cz (tam si díky dlouhé době splatnosti až 7 let můžete výrazně snížit měsíční splátku). A konečně, pokud máte v pořádku registry a hledáte nejvýhodnější bankovní půjčku, neměla by vám uniknout Air Bank půjčka, která pravidelně vítězí v nezávislých testech výhodnosti bankovních půjček.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…