SMS půjčka od CreditON.cz nedávno změnila některé parametry, které ji pro mnoho nových žadatelů činí ještě o něco atraktivnější a zajímavější. Čím je tedy tato rychlá půjčka před výplatou specifická, jaké má výhody oproti jiným poskytovatelům a v čem naopak ztrací? Dozvíte se v naší recenzi.

Crediton.cz půjčka zdarma

Předně, CreditON nově nabízí první půjčku pro nové zákazníky bez úroků a poplatků. Každý nový zákazník má tak šanci zíksat půjčku až do výše 8000 Kč na 30 dní zcela zdarma. 8000 Kč je zároveň maximální možná částka, kterou může žadatel napoprvé získat. CreditON se navýšením tohoto limitu dostal na úroveň Zaplo, které nabízí stejně velkou částku se stejnou dobou splatnosti. Výhodou CreditON.cz je ale, že nekontroluje registry dlužíků, přesto ale má Zaplo mírně vyšší úroveň schvalovatelnosti jednotlivých žádostí.

Až 20 000 Kč pro stálé klienty

Půjčku CreditON je možné získat i bez dokládání finančního příjmu a celý proces lze provést přes internet, není tedy potřeba nikam chodit nebo telefonovat. Jednou z hlavních výhod je rychlost převodu peněz, které by (v závislosti na typu banky) měly dorazit již do 15 minut od schválení žádosti. Nevýhodou však je, že žádosti jsou vyřizovány pouze v pracovní dny a hodiny, žádost podaná o víkendu tedy bude zprocesována až „po neděli“. Klient, který již řádně splatil svou první půjčku může příště žádat až o 20 000 Kč – to už však samozřejmě za běžný úrok, který ovšem je poměrně vysoký (např. půjčka 20 000 Kč na 30 dní stojí o 7752 Kč víc).

Výhody a přednosti půjčky

  • Nabídka první půjčky zcela zdarma
  • Rychlost vyřízení (v pracovní dny)
  • Poměrně vysoké procento schválených žádostí

Nevýhody

  • Žádosti jsou vyřizovány pouze v pracovní dny a hodiny
  • Opakované půjčky jsou již poměrně drahé (RPSN je vysoké)

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…