Pokud si půjčujte peníze poprvé, můžete u řady společností získat půjčku zcela zdarma. 100% bez úroků a bez poplatků, jednoduše tak zaplatíte přesně stejnou částku, jakou si půjčíte. Kde získáte nejlepší první půjčku zadarmo?

Zaplo.cz

Nejlepší nabídku půjčky zdarma nabízí Zaplo.cz. Každý žadatel tak může získat bez ručitele a složitého papírování až 8000 Kč na 30 dní zdarma. Drobnou nevýhodou může být, že Zaplo.cz nedávno začalo kontrolovat registry dlužníků, přesto je ale celková schvalovatelnost žádostí nebývale vysoká. Vše lze navíc zařídit online a peníze jsou převedeny ihned na účet. Díky tomu Zaplo.cz doporučujeme.

CreditON půjčka

CreditON nabízí (trochu neveřejně) také svou první půjčku zdarma. Stačí využít tento odkaz, díky němu lze získat stejnou nabídku jako u Zaplo.cz – bezúročná půjčka až 8000 Kč na 30 dní a navíc zcela bez kontroly registru. Schvalovatelnost je ale o něco nižší, než v případě Zaplo.cz. Žádosti jsou navíc vyřizovány pouze v pracovní hodiny ve všední dny – což je jistě nevýhoda – samotný převod peněz je ale rychlý. CreditON je tedy zajímavou alternativou.

Via SMS

Via SMS je sice méně známou nebankovní půjčkou, atraktivnost v podobě půjčky zadarmo jí ale nechybí. Konkrétně lze získat zdarma půjčku 4500 Kč na 30 dní. To je sice výrazně méně, než u konkurentů, ale opět nejsou kontrolovány registry a není nutné dokládat finanční příjem. Podobně jako Zaplo.cz je i Via SMS zakládacím členem Asociace poskytovatelů nebankovních půjček a dodržuje tak přísný kodex férového a zodpovědného půjčování.

Půjčka bez úroků

Využití nabídky bezplatné půjčky žadatele k ničemu dalšímu nezavazuje, stačí si tedy pouze důsledně „pohlídat“ datum splatnosti a celou půjčku řádně splatit. Jedná se tedy o podobný princip, jako u klasických bankovních kreditních karet. Poskytovatelé vydělávají pouze v případě, že půjčku žadatel nesplatí včas. Pokud dojde tedy ke splacení v den splatnosti, žádné riziko nevzniká. Každá další půjčka už je samozřejmě úročena podle tabulek poskytovatele, ale nic nebrání zákazníkům využít jiné nabídky.

Další zdroje:

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…