Dnes stále existuje mnoho lidí, jejichž měsíční příjem nesplňuje různé požadavky. Kromě toho, že takový lidé obvykle nemají moc na výběr a nezbývá jim nic jiného, jen žít od výplaty k výplatě, nastává u nich obrovský problém když si potřebují půjčit peníze. Jak se tedy dá půjčit, aniž člověk musel dokladovat svůj příjem? Odpověď je poměrně jednoduchá. Mnoho bank a nebankovních společností dnes poskytuje půjčky, u nichž příjem dokladovat netřeba.
půjčka, která má rozhodně co nabídnout!

Půjčky bez doložení příjmu stále existují

Samozřejmě na první pohled je jasné, že takové půjčky boudu v sobě nést jisté riziko, protože schopnost půjčku splácet je silně vázána na skutečnost, že to bude člověku dovolovat jeho příjem. Poskytovatelé půjček však mají i jiné možnosti, jak si půjčku pojistit a proto dnes už půjčují i lidem, jejichž příjem by jim v minulosti půjčit si nedovolil. Třeba říci, že takové půjčky stále přednostně poskytují nebankovní společnosti, které si to mohou dovolit. Již bylo zmíněno, že pokud člověk nemůže dokladovat svůj příjem, musí se společnosti zaručit nějak jinak. Právě proto jsou tyto půjčky určeny hlavně lidem s hmotným majetkem nebo známými, kteří se za ně ochotně zaručí.

Půjčka bez doložení příjmu

Že takové půjčky poskytují přednostně Nebankovní společnosti bude při nich samozřejmě o něco vyšší úrok, než v případě půjčování si od banky. I tento fakt souvisí s tím, že člověk, který nemůže dokladovat svůj příjem, představuje pro společnost riziko. I když z neschopnosti dokladovat příjem vyplývá několik nevýhod, musí obvykle člověk v nouzi přistoupit i na takové podmínky. V případě, že se má člověk čím nebo kým zaručit, ale nemá příjem na to, aby si na základě toho vzal úvěr, může se poohlédnout po takové půjčce. Využívá ji poměrně hodně lidí a proto není důvod, proč se k nim nepřidat.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…