Nabídka první půjčky zdarma pro nové klienty je v nebankovním sektoru poměrně běžnou praxí. Při řádném splacení (tedy nejpozději v den splatnosti) platí, že klient nezaplatí nic navíc – jednoduše tedy vrátí stejnou částku jakou si půjčil. Opakovaná půjčka je pak již samozřejmě zcela standardně (a občas i poměrně vysoko) úročená, nicméně to nabídce bezúročné první půjčky nic nemění. Zákazník se totiž využitím těchto nabídek k ničemu další nezavazuje. Jaké bezúročné půjčky jsou aktuálně nejlepší?

Japonská půjčka

Až do konce listopadu platí promo akce od Home Creditu, který stojí za produktem Japonská půjčka. Poskytovatel aktuálně nabízí první půjčku až do výše 10 000 Kč na 30 dní zdarma (běžná nabídka přitom byla „pouze“ 4999 Kč na 14 dní). Žádný jiný nebankovní poskytovatel na českém trhu momentálně nenabízí větší částku ani lepší podmínky. Kamali půjčka také tradičně boduje velmi férovými podmínkami pro žadatele, nabízí rozumné poplatky za prodloužení půjčky i odložení splátky. Škoda jen spíše průměrně schvalovatelnosti žádostí, která se sice v poslední době výrazně zlepšila, ale stále není tak vysoká jako u konkurentů níže.

Půjčka CreditOn.cz

Rovněž CreditOn.cz má nabídku první půjčky zadarmo, není však veřejná. Pro využití promo akce je potřeba prokliknout náš odkaz níže. CreditOn patří mezi prověřené nebankovní poskytovatele, bezplatnou půjčku nabízí až do vysoké částky 8000 Kč se splatností maximálně 30 dnů. Výhodou je, že žadatel o půjčku nemusí mít ručitele a nejsou kontrolovány registry dlužníků SOLUS. Schvalovatelnost žádostí o půjčku je navíc nadprůměrná, dokonce jedna z nejlepších mezi konkurenty. Půjčka zadarmo od CreditOnu tak jistě stojí za naše doporučení.

Zaplo.cz půjčka

Zaplo.cz lze, i díky masivní televizní reklamní kampani, považovat za nejznámější ze všech tří uvedených půjček. Nabídku půjčky zadarmo má ve svém portfoliu již od svého spuštení, pouze postupně navyšuje částku o kterou mohou klienti zažádat. Aktuálně tak Zaplo.cz nabízí bezúročnou půjčku do výše 8000 Kč se splatností do 30 dnů. Zaplo sice kontroluje dostupné registry dlužníků, ale i tak patří jeho půjčka mezi nadprůměrně schvalované. Výhodou každopádně je, že zpravidla není nutné dokládat finanční příjem a není také potřeba ručitel. Půjčku mohou u Zaplo.cz získat navíc i nezaměstnaní žadatelé.

Jaké jsou vaše zkušenosti?

Využili jste již někdy v minulosti některou z bezplatných půjček? Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto nebankovním produktem? Půjčujete si takto opakovaně a u kterého poskytovatele? Své zkušenosti si můžete vyměnit v diskusi pod tímto článkem.

Další zdroje

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…