Oblíbená Půjčka7.cz se představuje v novém. Kompletně předělané webové stránky jsou rychlejší a lépe použitelné na mobilních telefonech. Aktualizace doznala ale i produktová nabídka. Předně, v akci je nyní nabízen první bezúročná půjčka ve výši až 7000 Kč a s dobou splatnosti 28 dní. Při řádném a včasném splacení tak nový zákazník nezaplatí vůbec nic navíc.

Základní informace o Půjčka7.cz

Hlavní výhody a nevýhody produktu

  • Rychlé vyřízení a vyplacení peněz ihned po schválení na účet
  • Možnost získat první půjčku také zcela zdarma (platí pro nové zákazníky)
  • Bonusový program pro stálé klienty nabízí slevy při řádném splácení
  • Šanci na schválení mají (při dostatečném příjmu) i senioři
  • Celkově nadprůměrná schvalovatelnost žádostí o úvěr

A nedostatky?

  • Běžná půjčka pro stálé klienty vychází poměrně draho (vysoké RPSN)
  • Minimální věk žadatele o úvěr je 21 let

Reprezentativní příklad opakované půjčky

Celková výše spotřebitelského úvěru 10 000 Kč, doba trvání 28 dní, poplatek za poskytnutí úvěru 2867 Kč. Roční úroková sazba 36 %, úroky 276,16 Kč, RPSN 3426,44%. Poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 13 143,16 Kč.

Kompletní nabídka bezúročných půjček

Nabídka prvního bezúročného úvěru zní lákavě, ale skýtá i jistá rizika. Ta pramení především z pozdního splacení, kde poplatky s tím spojené obvykle dosahují poměrně vysokých částek (i „bezplatná“ půjčka tak může nakonec přijít dost draho). Akce navíc bývá obvykle omezena pouze na nové zákazníky společnosti (tak je tomu i v případě akce s Půjčka7.cz). Výhodou nicméně naopak bývá, že při řádném splacení klient nezaplatí vůbec nic navíc, jednoduše vrátí stejnou částku, jakou si vypůjčil. Nabídka není svázáná s žádnými dalšími podmínkami. V minulosti se o podobný produkt pokušely i některé české banky, ale zatím i nadále platí, že bezplatná první půjčka je výsadou pouze nebankovního sektoru.

Další články

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…