Před výplatou, kdy chybí v peněžence nebo na účtu pár tisíc korun mohou být rychlé půjčky pohodlným řešením. Tyto produkty se hodí v případě nenadálého finančního výpadku k pokrytí nečekané situace. Nebývají – s ohledem na vyšší úročení, vhodné pro časté využití a rozhodně nejsou vhodné jako pravidelný zdroj finančního příjmu. SMS půjčka nazvaná Půjčka24.top patří mezi ty známé a velmi dobře prověřené produkty, v rukou zodpovědného klienta se řadí mezi bezpečné mikroúvěry.

Rychlá půjčka do výplaty

Výhody

  • Rychlá půjčka až 4500 Kč do 15 minut na účet a na cokoliv
  • Není nutné dokládat finanční příjem a nekontrolují se registry dlužníků
  • Nejvyšší schvalovatelnost mezi půjčkami – přes 90 % žádostí kladně vyřízeno
  • Neplatí se absolutně žádné poplatky předem za vyřízení a poskytnutí
  • Velmi dobré recenze a zkušenosti klientů z České republiky
  • Vše lze vyřídit online přes internet během 5 minut

Nevýhody

  • Konkrétní nabídka je sestavena až na základě vyplněné nezávazné žádosti

Časté otázky a odpovědi

Je možné půjčit si také zadarmo?
Ano, Půjčka24 také nabízí tuto nebankovní promo akci. Nový klient tedy může získat svůj první úvěr také zcela zdarma, půjčku pouze stačí včas vrátit zpět.
Opravdu obdržím peníze ještě dnes?
Pokud máte účet u stejné banky, jako poskytovatel půjčky, pak své peníze obdržíte skutečně během 15 minut na účet. Převody v rámci jedné banky jsou velmi rychlé.
V jakých bankých má poskytovatel účty?
Ve všech velkých českých bankách.
Musím něco dokládat?
Ne, nemusíte. Stačí pouze pravdivě vyplnit nezávaznou online poptávku a vyčkat na telefonický, nebo emailový kontakt ze strany poskytovatele. Buďte tedy „na příjmu“.
Co musí splňovat žadatel o půjčku?
Věk min. 18 let, vlastní bankovní účet a telefonní číslo a schopnost řádně splácet.
Kdo je poskytovatelem Půjčky24?
Systém slučuje více poskytovatelů nebankovních půjček. Jedná se výhradně o prověřené a spolehlivé firmy, žádné soukromé osoby, nebo podvodné nabídky. Na základě nezávazné poptávky ze strany žadatele mu obratem doporučí nejlepší nabídku s nejvyšší šancí na schválení jeho žádosti. Vše 100% online a diskrétně!
A jaké jsou nevýhody?
Z principu je jasné, že konkrétní doporučení je zasláno až po odeslání poptávky.

Konečně spolehlivá nebankovní půjčka v ČR?

Půjčka24 si zaslouží naše doporučení, boduje zejména bezkonkurenčně vysokým procentem schválených žádostí, dále možností získat svou první půjčku také zcela zdarma a rychlostí vyřízení a převodu peněz na účet. Úročení by ve většině případů mohlo být nižší, ale to platí pro všechny nebankovní mikropůjčky s krátkou dobou splatnosti (světlou výjimkou by snad mohla být pouze Kamali). Pokud hledáte spolehlivého partnera, který pokryje nečekaný výpadek krátce před výplatou, může být tento mikroúvěr vhodným řešením. Dejte si pouze pozor na řádné splacení svého závazku, mohl by vás jinak přijít poměrně draho.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…