Půjčka24 patří na našem srovnávači půjček mezi nejvyhledávanější úvěry vůbec. Každý měsíc o ní totiž zažádá několik tisíc zájemců. Nejen pro ně jsme přichystali detailní návod, který vám ukáže – krok za krokem – jak vyplnit nezávaznou poptávku půjčky. Je to snadné a i méně zkušený uživatel by to měl zvládnout během 5 minut.

Žádost o půjčku vyplněná za 5 minut

Potřebujete-li půjčit peníze, zpravidla je potřebujete rychle – pro malé půjčky to platí dvojnásob. Proto jsou webové stránky www.pujcka24.top rychlé, pouze s minimem grafiky a skvěle použitelné i na mobilu nebo tabletu. Pro vyplnění žádosti byste měli mít a splňovat následující:

Požadavky na žadatele

  • Věk min. 18 let
  • Vlastní bankovní účet
  • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • Vlastní e-mailovou adresu a mobilní telefonní číslo

Základní parametry Půjčka24

Návod na vyplnění nezávazné online žádosti

1. Základní údaje o půjčce a o vás

Navštivte webovou stránku www.pujcka24.top, zde naleznete stručný formulář, který je nezbytné správně vyplnit a odeslat. V prvním kroku tedy zvolte výši půjčky a dobu splatnosti. Požadované hodnoty snadno nastavíte barevnými „táhly“ (viz obrázek níže). Následně vyplňte informace o sobě – jméno, příjmení, telefon, email, rodné číslo (bez lomítka) a číslo občanského průkazu (naleznete ho v pravém horním rohu na přední straně kartičky).

K dalšímu kroku se dostanete potvrzením přes tlačítko „Odeslat“.

2. Kontaktní údaje a osobní informace

V následujícím kroku pokračujte ve vyplňování údajů v jednotlivých polích. Veškerá data samozřejmě zadávejte podle pravdy! Důležitý je zejména bod týkající se vašich finančních příjmů. Uveďte pravdivě jejich zdroj, výši a vaše přibližné měsíční výdaje. V závěru doplňte číslo vašeho bankovního účtu (na ten vám budou při schválení a potvrzení vašeho zájmu odeslány požadované peníze). K dalšímu kroku se opět dostanete tlačítkem „Odeslat“.

3. Zvolte si přístupové heslo

Pomalu se blížíte ke konci celé žádosti, zvolte si heslo (minimálně 6 znaků), díky kterému se budete moci v budoucu přihlásit ke svému účtu a sledovat informace týkající se vaší žádosti o půjčku. Opět nezapomeňte potvrdit.

4. Zadejte SMS kód, který vám přijde

Posledním krokem celé žádosti je zadat SMS kód, který vám přišel na mobilní číslo zadané hned v prvním kroku žádosti. Tím potvrdíte správnost zadaného kontaktu. Po potvrzení je vaše žádost přijata. Nyní vyčkejte na další instrukce a mějte při sobě svůj telefon – budete kontaktováni s nabídkou půjčky. Sami se můžete rozhodnout, zda-li máte nebo nemáte zájem. Konkrétní parametry půjčky vám budou samozřejmě sděleny předem, stejně jako všechny ostatní náležitosti.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…