Potřebujete půjčit peníze, ale nemáte vlastní bankovní účet? Pro většinu poskytovatelů je to zásadní problém, protože vyplácí peníze pouze bezhotovostně. Naštěstí ale existují také výjimky, kde můžete peníze získat takříkajíc „na ruku“ – hotově. Jen je nutné se smířit s tím, že poskytovatel bude z nebankovního sektoru. V žádné bance s žádostí o peníze v hotovosti nepochodíte.

Půjčka bez vlastního účtu

Ani v nebankovním sektoru ovšem není příliš mnoho solidních poskytovatelů, kteří peníze hotově půjčují. Mezi matadory, kteří se v tomto segmentu pohybují patří jistě Provident se svou hotovostní půjčkou, nebo Ferratum s možností vyplacení půjčky na poštovní složenku. Oba zmínění poskytovatelé však zrovna nevynikají co se schvalovatelnosti žádostí týče, oba patří v tomto směru k podprůměru. Proto se podíváme na další prověřené poskytovatele.

SMART půjčka – bez registru a skoro každému

SMART půjčka od Jet Money s.r.o. na trhu působí už dost dlouhou dobu, podařilo se jí získat přes 30 000 zákazníků a má více jak 1500 obchodních zástupců po celé ČR. Díky tomu je možné nechat si peníze vyplatit na ruku – v hotovosti přímo až domů. Se SMART půjčkou je možné peníze získat dokonce i o víkendech a svátcích. Výhodou je rozhodně velmi vysoká dostupnost a solidní schvalovatelnost žádostí. Půjčka je bez kontroly registru dlužníků a bez složitého papírování. Nevýhodou však je, že konkrétní podmínky půjčky vám sdělí až obchodní zástupce na základě osobní návštěvy.

CreditPortal.cz – peníze i o víkendu na benzinkách EuroOil

Půjčka od CreditPortal je na trhu stále ještě poměrně nováčkem. Nicméně se velice rychle uchytila a prudce roste každým měsícem. Půjčka je totiž v mnoha ohledech unikátní. Předně, nabízí vyplacení o víkendech i svátcích, hlavně ale k tomu nevyužívá vlastní síť obchodních zástupců. Vyplacení peněz probíhá skrze síť 191 čerpacích stanic EuroOil, které jsou rozesety po celé ČR. Výhodou je vysoká dostupnost i solidní schvalovatelnost. Nevýhodou však je vyšší úročení, půjčka tak není zrovna nejlevnější.

XS půjčka – nová půjčka od Providentu na 3 měsíce

Nejnovější ze všech půjček, které jsme v tomto článku zmínili je rozhodně XS půjčka. Stojí za ní Provident, jedná se tak o „převlečený“ produkt, který ale má dost odlišné parametry než klasická půjčka od Providentu, pouze si z ní bere to nejlepší. Konkrétně, vyplacení skrze obrovskou síť více jak 3000 obchodních zástupců. XS půjčka má pevnou dobu splatnosti 3 měsíce a tak umožňuje snížit jednotlivé týdenní respektive měsíční (žadatel si může zvolit) splátky. Úvěrový limit je celkově nižší, stejně tak ale i úroková sazba. XS půjčka si tak jistě své klienty velmi rychle najde. Vyplacení v hotovosti na ruku – včetně víkendů a svátků je samozřejmostí. Škoda jen, že hotovostní půjčka je výrazně dražší, než platba na účet – což je ale pochopitelné s ohledem na výši administrativu s tím spojenou.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…