Poštovní banka se již dá označit za banku, která mě Slovensku své jméno. Její služby s radostí využívá množství zákazníků, kteří vědí, že se na ni mohou spolehnout. Mezi jinými službami poskytuje Poštovní banka i různé druhy půjček, které jsou určeny téměř každému. Poštovní banka s sebou přináší několik výhod, které ocení každý, kdo se rozhodne využít je služby. Nepochybně největší z nich je to, že Poštovní banka má svou pobočku všude tam, kde se nachází pošta.

Poštovní banka

To znamená, že téměř v každé obci a městě. Pro zákazníka z toho vyplývá jedna velká výhoda a to taková, že za službami nemusí daleko chodit. Na poli půjček poskytuje Poštovní banka několik, dnes už opravdu oblíbených, produktů. Prvním z nich je takzvaná “dostupná půjčka”. Ta je, jak již název naznačuje, určena téměř každému, kdo půjčku potřebuje. Půjčit se při ní dá částka do 3500 eur a že jde o bezúčelové úvěr, netřeba při něm dokladovat použití financí. Klient si může při ní nastavit výšku splátek i dobu, během níž chce půjčku splácet. Kromě toho se momentálně dá půjčka vybavit i tak, že její splácení se dá odložit o dva měsíce, což je výhodné hlavně pro lidi, kteří si nemohou dovolit splácet ji hned.

Výhodný ERA účet od Poštovní spořitelny

Bezúčelová půjčka není jediná, kterou Poštovní banka nabízí. Kromě ní poskytuje služby i v oblasti půjček na bydlení. S takovou půjčkou lze půjčit až 17000 eur a to i bez zbytečného papírování a ručení. Člověku stačí na vyřízení této půjčky doklad totožnosti a jeden doklad o nemovitosti. I když je tato půjčka určena přednostně pro bydlení, netřeba při ní dokladovat účel, což značně usnadňuje použití financí. Kromě těchto dvou základních druhů úvěrů se dají v Poštové bance využít i možnosti přečerpání účtu a takzvaná “rychlá malá půjčka”, se kterou se dá půjčit do 400 eur. Z výše uvedeného je tedy zřejmé, že Poštovní banka nabízí úvěry různého charakteru a tím se snaží vyhovět skutečné množství lidí. Pokud Vás tedy její služby zaujaly, neváhejte av případě potřeby jejich využijte.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…