V situaci, kdy potřebujete peníze opravdu rychle přijdou jistě vhod online půjčky, které svou rychlostí vynikají – automaticky vyhodnocují žádosti o půjčku, ihned schvalují a peníze převedou na účet ihned (obvykle do 15 minut). Kde si tedy půjčit peníze, když potřebujete peníze ihned na účet? A jak se přitom vyhnout podvodným půjčkám? Poradíme vám…

Půjčka ihned na účet

Výhodu u řady poskytovatelů půjček mají žadatelé, kteří žádají opakovně, tedy již si u dané společnosti v minulosti půjčili. Celý proces pak bývá obvykle promptnější z důvodu, že není nutné vyplňovat celou žádost znovu. Některé informace si o vás již poskytovatel peněz pamatuje z předchozí žádosti. Nemusíte obvykle znovu zasílat kopii OP a není znovu nutné posílat 1 Kč na účet poskytovatele za účelem ověření vlastnictví daného bankovního účtu (což je jinak v nebankovním sektoru vcelku běžná praxe).

Rychlá bankovní půjčka

Výše uvedené však platí také o běžných bankovních půjčkách, třebaže rychlost vyřízení je obvyklou výhodou spíše těch nebankovních. Pokud si chcete půjčit peníze u své banky, může to být skoro stejně rychlé. Řada bank totiž nabízí svým klientům tzv. předschválenou půjčku. Funguje to tak, že banka vidí vaši historii, objem peněz, které máte na účtu a jak s nimi pracujete. Díky tomu si dokáže vyhodnotit, kolik vám může oboustranně bezpečnou cestou nabídnout. Pokud následně projevíte ve svém internetovém bankovnictví zájem, peníze můžete mít na účtu nejpozději druhý den (obvykle ještě podtvrdíte svůj zájem po telefonu). Velmi často v takovém případu nemusíte dokládat svůj finanční příjem ani další dokumenty, vše vyřídíte přes své internetové bankovnictví. Skvěle to takto funguje například s půjčkou Air Bank.

Rychlá nebankovní půjčka

Výhodou většiny nebankovních půjček je právě rychlost vyřízení a vyšší dostupnost (obvykle není nutné dokládat potvrzení o příjmu, nepotřebujete ručitele či spoludlužníka ani většina poskytovatelů nekontroluje registry dlužníků). Peníze ihned na účet tak skutečně nemusí být pouze prázdným heslem. Samozřejmě to ale platí zejména o menších půjčkách, tedy o půjčkách před výplatou (s částkou do 10 000 Kč). U větších půjček je celý proces obvykle o něco delší, ale najdou se i výjimky (např. AB půjčka ta nabízí až 170 000 Kč bez registru a ihned).

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…