5 000 000 Kč je částka, kterou běžný žadatel nezíská ani v bance. Co ale dělat, když takovou částku fyzická nebo i právnická osoba nezbytně potřebuje? Na našem trhu je několik nebankovní poskytovatelů, kteří milionové částky nabízejí. Jednou z nich je například Acema.cz.

Dlouhodobá půjčka bez registru

Půjčka jištěná nemovitostí

ACEMA Credit Czech a.s. se pohybuje na trhu již více jak 15 let a nabízí nebankovní půjčky bez kontroly registru. V současné době je společnost Acema.cz největším poskytovatelem zajištěných úvěrů v Česku. Každý žadatel může žádat o půjčku až do výše 5 000 000 Kč s dlouhou dobou splatnosti (až 20 let). Podmínkou však je ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě. Přitom ale nevadí, pokud:

 • žadatel má exekuci, nebo je v insolvenci
 • má záznam v bankovním nebo nebankovním registru
 • nemůže doložit svůj finanční příjem
 • nemá doložitelné zaměstnání

Úroková sazba na úrovni bank – od 6,4 % p.a.

Úroková sazba je u Acemy na úrovni srovnatelné s nabídkou bankovních půjček, začíná již na úrovni 6,4 % ročně. Kalkulace a vyřízení žádosti o půjčku je bezplatné, žadatel neplatí nic předem. Acema.cz nabízí vyplacení půjček, exekucí i zástav – přičemž vyplacení peněz garantuje ihned po podepsání smlouvy. Vyřízení celého procesu přitom nemusí zabrat více jak 4 dny (pokud má žadatel přichystány všechny nezbytné doklady). K dispozici je po celou dobu obchodní zástupce společnosti, který zodpoví a pomůže vyřešit všechny nezbytné formality.

Půjčka od Acemy

Výhody a nevýhody Acema půjčky

 • Velmi vysoký úvěrový limit až 5 000 000 Kč bez prokazování účelu
 • Dostatečně dlouhá doba splatnosti až 20 let → nízké měsíční splátky
 • Přijatelně nízká úroková sazba na úrovni bankovních úvěrů
 • Nejsou kontrolovány registry dlužníků a není nutné dokládat příjem
 • Žadatel o Acema půjčku neplatí žádné poplatky za vyřízení a posouzení
 • Zázemí největšího českého poskytovatele zajištěných úvěrů

A nedostatky?

 • Ručení nemovitostí v odpovídající hodnotě je vždy nezbytné
 • Ručit nemovitostí je nutné i u půjček relativně malých (statisíce)

Časté otázky a odpovědi

Čím mohu ručit za splácení půjčky?
Ručení je možné jakoukoliv nemovitostí v osobním vlastnictví. V Praze a blízkém okolí je možné ručení i bytem v družstevním vlastnictví. K ručení je možné použít: byt, rodinný dům, chatu nebo jiný rekreační objekt, obchodní prostor, kancelář či pozemek.
Mohu o půjčku žadat na mateřské nebo bez zaměstnání?
Pokud věříte, že půjčku dokážete řádně splácet, pak ano.
Musím platit nějaké poplatky předem?
Ne, nemusíte. Celý proces až po poskytnutí peněz je 100% bezplatný.
Co potřebuji ke schválení žádosti?
Potřebovat budete platný občansk průkaz a druhý doklad totožnosti. Aktuální výpis z katastru nemovitostí a nabývací titul, kvůli prokázání vlastnictví dané nemovitosti. A samozřejmě schopnost řádně splácet půjčku.
Jaký je rozdíl mezi bankou a Acemou?
Acema je dostupná i žadatelům se záznamem v registru dlužníků, bez zaměstnání a také bez dokládání finančního příjmu. Jinými slovy, půjčka od www.acema.cz je výrazně dostupnější a také více schvalovaná, než bankovní úvěry. Jako každá ručená půjčka je však také rizikovější.
Co se stane, pokud nezvládnu splácet?
O potížích se splácením je vždy vhodné ihned informovat poskytovatele půjčky, který vám pomůže najít vhodné řešení. Možností je hned několik, například odklad splátek, nebo prodloužení doby splácení půjčky. Propadnutí ručené nemovitosti ve prospěch poskytovatele půjčky je krajní, ale samozřejmě také reálnou možností, kterou by měl žadatel dopředu zvážit.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…