Aasa půjčka ukončila svou činnost v říjnu 2015 a není již dále nabízena novým zákazníkům, pokud jste patřili k jejím zákazníkům, možná budete hledat alternativu. Naštěstí je z čeho vybírat, pokud si tedy potřebujete půjčit peníze s delší dobou splatnosti a snížit tak měsíční splátky, máme pro vás hned několik prověřených a stabilních poskytovatelů.

Kvalitní nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka s nejvyšší schvalovatelností

123půjčka je bezkonkurenčně nejvíce schvalovaná nebankovní půjčka s širkou paletou možností, na co ji využít. Stejně jako všechny zde zmíněné půjčky je neúčelová a získané finanční prostředky tudíž lze využít na cokoliv chcete. Půjčka je 100% bez kontroly registru dlužníků SOLUS a bez ručitele.

Více jak 300 tisíc zákazníků

BB půjčka vyniká svou flexibilitou, nabízí totiž malé částky, vhodné například před výplatou, ale je možné si půjčit i téměř 50 000 Kč se splatností až 12 měsíců – a taková částka už je vhodná i na větší výdaje. BB půjčka sice není zrovna nejlevnější, ale zase má velmi dobrou schvalovatelnost a je dostupná i seniorům a rodičům na mateřské dovolené.

Půjčka 50 000 Kč na 2 roky jen za 2850 Kč měsíčně

Pronto půjčka dost možná není tak známá, jako dvě výše zmíněné půjčky, ale i tak je velmi zajímavá. Svými parametry je ukončené Aasa půjčce asi nejblíž. Půjčku je možné bezplatně předčasně splatit a poskytuje jí ryze česká společnost. Vyřízení žádosti lze stihnout do 48 hodin a schvalovatelnost je lehce nadprůměrná.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…