Když se dnes zeptáte ve své bance, zda-li vám půjčí 1 000 Kč, pravděpodobně odejdete s prázdnou. Bankovní úvěry totiž obvykle začínají na vyšších částkách. Malé půjčky se u bank řeší nejčastěji formou kontokorentu, nebo úvěru spojeného s kreditní kartou. Klasickou půjčku v této výši tak musíte hledat u nebankovních poskytovatelů. V dnešním článku vám představíme 3 z nich.

Rychlá půjčka 1000 Kč – rozdíly jsou veliké

Jenže, co dělat v okamžiku, kdy zkrátka nevycházíte s výplatou, potřebujete 1 000 Kč na zaplacení složenky a vaši blízcí vám nemohou zapůjčit? Rychlá půjčka bývá častým řešením, které ale není zcela bez rizika. Najednu stranu se můžete spolehnout na rychlé vyřízení a minimum papírování, nadruhou stranu jsou ale krátkodobé půjčky drahé – patří mezi vysoce úročené produkty. Je tedy jen na vás, zda-li jste ochotni danou nabídku akceptovat či nikoliv. Někde přeplatíte desetikoruny, někde se ale může jednat i o řád vyšší částky. I u malých půjček se proto vyplatí nabídky pečlivě porovnávat.

Půjčka SOS bez problémů a rychle

Oblíbený nebankovní produkt, za nímž stojí společnost Bezvafinance s.r.o. Zprostředkovává online půjčky, od 500 Kč do 4500 Kč se volitelnou splatností na 1 – 30 dnů. Takže sami si do jisté míry určíte, kdy jste schopni finance splatit a hlavně, jak vysokou sumu přeplatíte. Půjčka SOS se pyšní přednostmi, o nichž byste měli vědět:

  • Nadprůměrná schvalovatelnost žádostí o úvěr
  • Vyplacení finanční sumy probíhá na bankovní účet
  • Peníze můžete mít (v ideálním případě) na účtu do 15 minut
  • Finance lze obdržet bez potvrzení o výši pravidelného příjmu

BB půjčka je napoprvé zcela zdarma

Půjčka 1000 Kč může být také zcela zdarma, zde v podání společnosti BB Finance Czech s.r.o. Ta nabízí svou BB půjčku napoprvé zcela zdarma, pokud ji tedy splatíte včas, zaplatíte navíc pouze 1 Kč, což je částka spojená s žádostí a ověřením bankovního účtu. Nic víc. Bezúročné půjčky jsou mezi „nebankovkami“ stále časté a mezi klienty oblíbené. Dobře si ale vždy pohlídejte termín splatnosti, poplatky za prodloužení mohou být vysoké.

Výhody BB půjčky

  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Flexibilní splatnost 7 dnů až 12 měsíců
  • Schválení úvěru se záznamem v rejstříku trestů

CreditON půjčka bez ručitele a zbytečných poplatků navíc

Naší prezentovanou trojici prověřených nebankovních řešení uzavírá CreditOn půjčka. Jejím poskytovatelem je společnost Creamfinance Czech s.r.o. Půjčka do 1 000 Kč ihned na účet je nabízena bez poplatku za zpracování, bez poplatku za vedení a s možností splatnosti do 30 dnů. CreditON je na trhu již řadu let a řadí se mezi velmi dobře prověřené nebankovní produkty.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…