Zaplo půjčka je moderní nebankovní půjčka před výplatou. Díky masivní televizní reklamní kampani patří mezi ty všeobecně známé a díky dobrým recenzím a zkušenostem zákazníků patří s přehledem mezi ty nejoblíbenější půjčky na českém trhu.

První půjčka zadarmo

Největší výhodou Zaplo.cz je nabídka první půjčky zcela zdarma, konkrétně si každý žadatel může půjčit až 8000 Kč a dobu splatnosti zvolit v rozmezí 7 – 30 dní. Pokud půjčku splatíte včas (tedy ve vámi stanoveném termínu), tak skutečně nezaplatíte ani korunu navíc. Tedy, 1 Kč navíc zaplatíte, protože tuto částku je nutné převést na účet poskytovatele kvůli ověření vlastnictví účtu. Žádné další poplatky ale s půjčkou spojené nejsou! Co víc, využití této časově omezené nabídky není podmíněno ani ničím dalším, nemusíte si tedy nezbytně půjčovat u Zapla znovu.

Čisté registry dlužníků jsou nezbytné!

Zaplo, stejně jako většina ostatních poskytovatelů nebankovních půjček, kontroluje registry dlužníků. Pokud tedy máte záznam, půjčka vám schválena bohužel nebude. Přesto ale Zaplo.cz patří mezi nejschvalovanější půjčky do výplaty (běžně schvaluje zhruba 3/4 všech žádostí). Jinak jsou ale požadavky na žadatele velmi benevolentní – věk min. 18 let, české státní občanství, telefonní číslo a bankovní účet. K žádosti není nutné dokládat žádné další dokumenty (výplatní pásky, či potvrzení o zaměstnání), stačí pouze kopie občanského průkazu. Celý proces žádosti lze vyřídit 100% online.

Výhody a nevýhody

  • Nonstop vyřizování žádostí a převod peněz do 10 minut na účet
  • Velmi dobré recenze a zkušenosti zákazníků (rozhodně Zaplo není podvod!)
  • Není potřeba mít ručitele ani dokládat potvrzení o příjmu
  • První půjčka až 8000 Kč na 30 dní zcela zdarma
  • Žádné skryté poplatky

A nevýhody?

  • Je nezbytné mít čisté registry dlužníků (SOLUS apod.)
  • Úroky při opakované půjčce jsou poměrně vysoké(!)
  • Max. částku 15 000 Kč je možné si půjčit až po 3. řádně splacené půjčce

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…