Webový portál IN pożyczki (porównanie pożyczek pozabankowych) je novým katalogem bankovních úvěrů a nebankovních půjček na polském trhu, který vám dnes krátce představíme. Jedná se o nový projekt, který má šanci zaujmout návštěvníky řadou unikátních funkcí a vlastností. Zároveň si řekneme něco o specifikách polského trhu ve finančním segmentu. Pojďme na to…

Nový katalog finančních produktů na polském trhu

IN pożyczki byly spuštěny teprve před pár dny, jedná se o náš partnerský projekt. Výhodou pro návštěvníky je, že web je skvěle použitelný na mobilech i tabletech a je tak možné sjednat libovolný z produktů přes internet během 2 minut – třeba cestou v MHD (a to i díky rychlost načítání). Grafika je velmi jednoduchá a přehledná a všechny produkty jsou roztříděné do tématických kategorií, samozřejmostí pak je možnost vyhledávání podle požadované částky.

Přes 109 půjček a úvěrů ve srovnání

V současné době je v databázi přes 100 produktů, všechna data o nich jsou pečlivě a pravidelně (jedenkrát týdně) aktualizovaná s cílem představit vždy aktuální přehled parametrů. Bezpochyby se tak momentálně jedná o nejaktuálnější přehled úvěrů v Polsku. Rychle rostoucí zájem návštěvníků to dokazuje, za pár dní od spuštění jich portál vidělo již víc jak 1500.

Oblíbené produkty a specifika trhu

V Polsku jsou i nadále velmi oblíbené malé půjčky tzv. před výplatou a pochopitelně také bezúročné půjčky (Pierwsza pożyczka za darmo). Bankovní úvěry jsou v menšině, stejně tak jako velké neúčelové půjčky v nebankovním sektoru. Některé produkty může znát i český návštěvník, protože jsou dostupné i v Česku – například Via SMS. Jiné pak působí i v Česku, ale pod jiným názvem, např. Lendon (v ČR CreditON) nebo Vivus (Zaplo). Některé ale na našem trhu vůbec nenajdeme – PandaMoney, Wandoo.

Další články

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…