Nový srovnávač úvěrů na polském trhu jsme vám představovali už před pár měsíci. Nyní se naše partnerská spolupráce rozšiřuje na další obdobný portál – jmenuje se IN pożyczki a naleznete jej na stejnojmenné adrese.

„Niezależne porównanie pożyczek pozabankowych i kredytów“

Tak zní motto zmíněného webu, jedná se o nezávislý portál porovnávající nebankovní půjčky a bankovní úvěry. Polský trh je v tomto segmentu uměrně větší, takže v současné době je v tomto katalogu více jak 109 produktů s kompletními parametry.

Ruční aktualizace všech parametrů

Jedenkrát týdně jsou prováděny ruční aktualizace všech produktů a jejich parametrů, cílem je samozřejmě udržet databázi vždy aktuální pro všechny návštěvníky. Těch je jen pár dní po spuštění více jak 200 denně. Portál IN pożyczki tak má značnou šanci dostat se mezi silné konkurenty v tomto oboru typu Pożyczka Portal nebo Sowa Finansowa. Výhodou je velký počet produktů, pravidelná aktualizace a přehledný design, který je skvěle použitelný i na mobilních zařízení a tabletech.

Nejpopulárnější polské půjčky

Na polském trhu se velké oblibě těší pro nás známé i neznámé půjčky. Vzhledem k tomu, že řada společností funguje na více evropských trzích, může český návštěvník znát například Via SMS. Naopak Vivus asi bude znát málokdo, přitom se jedná o polskou variantu oblíbené české mikropůjčky Zaplo. Mikroúvěr PandaMoney pak na našem trhu nenalezneme vůbec, stojí ale za ním německá společnost Kreditech a ta u nás provozuje mikropůjčku Kredito24. Polský trh je tak českému v ledasčem podobný.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…