Chcete využít bankovní účet, jehož vedení je při vaší aktivitě zcela zdarma? Případně, máte rádi řadu přidržených služeb a lákavých výhod? Potom vás osloví bankovní účet Genius Free & Flexi, jež všem zájemcům nabízí bankovní společnost MONETA Money Bank. Jeho sjednání můžete provést nejenom na pobočce, ale také z pohodlí svého domova skrze online žádost. Všechno přidružené papírování za vás vyřeší kurýr. Pojďme si tedy představit klady tohoto účtu.

Genius Free & Flexi pod drobnohledem

Je to pravidelný příjem minimálně 7 000 Kč měsíčně zasílaný na tento účet, v rámci něhož se vám dostane oné zmiňované bezplatnosti. Pakliže byste tuto podmínku nesplňovali, připravte se na poplatek 149 Kč za měsíc. A nyní již k výhodám, které jsou samozřejmě jak jinak, než zdarma.

  • Všechny příchozí transakce
  • Měsíční elektronický výpis
  • Realizace trvalých příkazů a SIPO
  • Všechny výběry z bankomatů MONETA Money Bank
  • Všechny odchozí transakce přes internetové bankovnictví

Aby toho nebylo málo, k účtu Genius Free & Flexi obdržíte také debetní kartu. Bezkontaktní platební nástroj, s nímž máte možnost získat slevy u nejrůznějších obchodníků po celém území České republiky. A to prostřednictvím programu bene+.

Co dalšího nabízí účet Genius Free & Flexi

Součástí výhodného balíčku bude bezpochyby internetové bankovnictví nazývané „Internet Banka“. Využívat však můžete i ostatní služby, které prezentuje tzv. „Info Servis“. O pohybech na účtu budete informováni skrze SMS zprávy. Žadatele o hypotéční úvěr by mohla zajímat ještě jedna pozitivní věc. S užívám Genius Free & Flexi a s měsíčním kreditem alespoň 15 000 Kč na vás čeká sleva na hypotéce ve výši 0,5 %. A pokud byste náhodou neměli dostatek svých vlastních peněz, je tu ještě Flexikredit, respektive kontokorent, s nímž můžete na svém účtu čerpat peníze do mínusu. A kdybyste chtěli půjčit více peněz, je tu ještě jedno efektivní řešení od MONETA Money Bank.

Expres půjčka na cokoliv

Ano, jak správně tušíte, je to úvěr v rozpětí od 20 000 Kč do 800 000 Kč se splatností od 24 do 120 měsíců. Financování libovolných věcí, k němuž se dopracujete během 5 minut prostřednictvím online žádosti. Expres půjčka se samozřejmě pyšní také řadou významných kladů, o nichž byste měli vědět.

  • Neplatíte žádné poplatky za vedení půjčky
  • K dispozici je pojištění schopnosti splácet
  • Úroková sazba započíná na 5,9 % a RPSN na 6,1 %
  • Nabízí se možnost částečného nebo plnohodnotného splacení před termínem splatnosti

Neváhejte a okuste služeb bankovní společnosti MONETA Money Bank, ať už půjde o účet Genius Free & Flexi či přidruženou Expres půjčku. Vše si vyřídíte z pohodlí domova bez ztráty drahocenného času a nutnosti předkládat velké množství dokumentů.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…