Zaplo půjčku zná bezpochyby každý. Kdo by si ostatně nepovšiml celkem všudypřítomné reklamní kampaně, která poukazuje právě na možnost získat prezentovaný typ úvěru. Víte, jaký je ale doopravdy tento produkt? Máte dostatek informací o tom, že zrovna pro vás to bude nejvýhodnější a nejdostupnější řešení vůbec? Jestliže stále tápete v určité nejistotě, pak se začtěte do následujících řádků, jež vám odhalí všechy parametry Zaplo půjčky.

Krátkodobý úvěr pro každého

Na počátku všeho je třeba zmínit, že Zaplo půjčka je typickým představitelem krátkodobého nebankovního produktu. To znamená, že její splatnost nepřesáhne maximální dobu 30 dnů. S pomocí nabyté finanční sumy tak budete krýt běžné nečekané výdaje nebo si jen uděláte radost dle vlastních potřeb. Výhodou je fakt, že úvěr je zcela bezúčelový, takže se s utrácením peněz nemusíte komukoliv svěřovat. Nevýhodou však je vyšší sazba RPSN, úvěr tak rozhodně není vhodný pro pravidelné využívání.

První půjčka do 8000 Kč je zdarma – úrok 0 %

I přesto, že je Zaplo půjčka krátkodobá, nabízí celkem příjemný rozsah finančních sum. Získat můžete částku od 1 000 Kč do 30 000 Kč. Pokud jste zcela novým klientem společnosti, připravte se na první půjčku zdarma, která může dosahovat výše až 8 000 Kč. Tu vrátíte bez jakéhokoliv úroku a poplatku. Teprve až následné půjčky budou podléhat klasickým smluvním podmínkám.

Proč se rozhodnout pro Zaplo půjčku?

Pokud dáváte přednost bezpečným a transparentním řešením, pak vás u tohoto typu úvěru potěší, že pevná úroková sazba je po celou dobu splácení neměnná. Při podpisu smlouvy tak budete ihned na první pohled vědět, kolik peněz si půjčujete a kolik jich splatíte. Jmenovat lze i další přednosti půjčky:

  • Možnost prodloužení termínu splatnosti o měsíc (za poplatek)
  • Nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti
  • Sjednání za pomoci online žádosti na internetu

Zaplo půjčka jako jedna z mála na tuzemském trhu nabízí i alternativní způsob výplaty peněžních prostředků. Ano, naprostou klasikou je výplata na bankovní účet klienta. Pokud však potřebujete peníze v hotovosti, můžete si je vybrat v některé z trafik společnosti GECO.

Příklad Zaplo půjčky

Nyní se na názorném příkladu můžete podívat na to, s jak vysokými úroky je spjata Zaplo půjčka. Když požádáte o úvěr ve výši 20 000 Kč se splatností na 30 dnů, zaplatíte jednorázový poplatek ve výši 4 600 Kč. Tomu odpovídá úroková sazba 279,83 % a hodnota RPSN 1141,2 %. Dohromady zaplatíte sumu 24 600 Kč.

Důležité informace o Zaplo půjčce

Co všechno je třeba splňovat pro kladné schválení úvěru?
Základem je minimální věková hranice 19 let. Musíte mít trvalý pobyt na území České republiky a být bez dluhů. Předpokladem je pravidelný příjem, z něhož plyne solventnost a schopnost splatit své závazky.
Jak je prověřována bonita klienta?
Kromě předložených dokumentů, které můžete nahrát do online systému je nahlíženo také do registru dlužníků. Případný záznam v registru však nemusí znamenat automatické zamítnutí žadatele, vždy je posuzováno více faktorů (zejména schopnost řádně splácet).
Za jak dlouho člověk obdrží peníze na bankovní účet?
Výhodou Zaplo půjčky je fakt, že má bankovní účty u několik bank. Pokud se ta vaše bude shodovat s jejich, doručení peněz je v řádu minut. V opačném případě to bude do druhého dne.

Další články

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…