V tomto článku vám blíže představíme nový nebankovní produkt nazvaný Ježíškova půjčka. Jedná se o nabídku rychlé půjčky s vysokým úvěrovým limitem a dlouhou dobou splatnosti, který je možný získat bez ručitele a složitého papírování. Jaké má další výhody a případné nedostatky?

Půjčka na Vánoce

Jak název napovídá, Ježíškova půjčka je produkt vhodný zejména kolem Vánoc, nabízí totiž rychlé vyřízení a nadprůměrnou schvalovatelnost žádostí. Konkrétně si je možné půjčit již od 4000 Kč – horní hranicí je částka 250 000 Kč. Doba splatnosti je rovněž flexibilní, od 30 dnů až po 84 měsíců, zájemce si tak může „naklikat“ půjčku přesně podle aktuální potřeby. Ježíškova půjčka je bez ručitele či hmotné zástavy, díky čemuž je možné ji sjednat velmi rychle a vyhnout se tak složitému papírování. Získané peníze lze následně použít na cokoliv, neboť úvěr je bezúčelový.

Výhody Ježíškovy půjčky

  • Vysoký úvěrový limit až 250 000 Kč
  • Sjednání přes internet bez nutnosti osobní schůzky
  • Dostatečně dlouhá doba splatnosti a rozumné úrokové sazby
  • Nízké měsíční splátky a možnost použít peníze tzv. na cokoliv
  • Neplatí se žádné skryté poplatky předem, žádost je 100% nezávazná

A jaké nedostatky jsme objevili?

  • Konkrétní nabídka půjčky je dostupná až na základě vyhodnocení nezávazné poptávky

Myslete na splátky po Vánocích!

Půjčit si peníze je před Vánoci lákavé, poskytovatelé mohutně investují do reklamy v tisku i televizi a jdou zájemců naproti. Pamatujte však, že dostupnost peněz může být vykoupena vysokými úroky a splatnost úvěru se snadno může protáhnout na neúnosně dlouhou dobu. Půjčky na dárky a jiné záležitosti spojené s Vánoci si proto dobře promyslete a dříve než, půjdete do banky nebo nebankovní společnosti, zvažte možnost půjčit si peníze u rodiny nebo blížkých přátel. Nikdy si pak nepůjčujte na věci, které nejsou skutečně potřebné a jejichž životnost je kratší, než předpokládaná doba splatnosti půjčky.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…