Jeden z lídrů mezi poskytovateli malých půjček před výplatou, společnost Ferratum, významně navyšuje nabídku první půjčky zdarma. Stará nabídka 3000 Kč na 30 dní již neplatí, nově si lze půjčit až 3× tolik, splatnost se nezměnila. S nabídkou půjčky až 9000 Kč zdarma na měsíc se Ferratum řadí mezi nejvyšší nabídky na trhu.

Bezúročné půjčky od Ferratum

Stejně jako u všech nabídek půjček zadarmo platí i zde stejné podmínky. Nabídka je určena výhradně novým klientům a je nutné ji splatit ve stanoveném termínu – tedy 30 dní. Jinak je půjčka úročena standardně. Jinými slovy, pokud půjčku splatíte včas, nezaplatíte vůbec nic navíc a poskytnutí půjčky není ani ničím dalším podmíněno. Pokud však splátku nestihnete, zaplatíte běžné poplatky.

Další české půjčky zadarmo

Zaplo.cz rovněž nabízí hodně vysokou první půjčku, průběžně navíc nabízenou částku navyšuje. Aktuálně půjčuje až 8000 Kč na měsíc. Oproti Ferratum má ale zásadní výhodu, její půjčku je více schvalovaná. Přestože Zaplo kontroluje registry dlužníků, patří se svou schvalovatelností na špičku mezi malými půjčkami. Pokud Vám tedy půjčka u Ferratum bude zamítnuta, je Zaplo.cz více než dobrou volbou…

Zaplo.cz

BB Půjčka

BB půjčka nabízí svou první bezúročnou půjčku poměrně krátce (psali jsme o tom například zde: Akční nabídka: BB půjčka nyní nabízí až 5000 Kč na 30 dní bez úroků). Nabídka 5000 Kč na 30 dní je sice nižší, ale BB Půjčka také boduje velmi solidní „průchodností“ žádostí.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…