Neustále pracujeme na vylepšeních našeho katalogu. Portál www.kvalitnipujcka.cz patří mezi největší weby v tomto segmentu. Dnes jsme přichystali další aktualizaci. Sjednotili jsme informace všech produktů (máme jich v databázi několik desítek) a u každého produktů nově namísto úrokové sazby zobrazujeme RPSN.

RPSN je nejdůležitější údaj!

RPSN je nejdůležitějším údajem, pokud chcete porovnat úvěry mezi sebou. Narozdíl od úrokové sazby totiž obsahuje skutečně všechny poplatky, úroky a další náklady s úvěrem spojené. I to je důvod, proč banky i nebankovní poskytovatelé velmi často v reklamách upřednostňují úrok na úkor RPSN. Úrok totiž zpravidla bývá nižší, než RPSN. Nižší je ale z podstaty věci i jeho vypovídající hodnota a proto jsme provedli nezbytné úpravy a ve všech výpisech nově naleznete primárně RPSN. Informace o něm se snažíme pravidelně (min. 1× do měsíce) ručně aktualizovat ve snaze udržet databázi co nejaktuálnější pro vás – návštěvníky.

Pomozte nám Kvalitní půjčku vylepšit ještě víc!

Pokud naleznete nějakou nepřesnost, překlep či dokonce chybu. Napište nám o tom! Pomůžete nám, i ostatním návštěvníkům! Využít můžete emailovou adresu uvedenou na stránce Kontakt. Budeme také rádi, pokud se podělíte o své zkušenosti s danými půjčkami, využít k tomu můžete záložku „Diskuze“ na stránce produktu. Děkujeme!

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…