Je daná půjčka bez ručitele, potřebuji k žádosti doložit výši svého finančního příjmu, bude poskytovatel volat ke mně do práce? Otázek je mnoho a jistě si je před podáním žádosti o půjčku kladete také. A nejen tyto. Máme pro vás novou službu a poradíme vám se vším, co potřebujete vědět. Využijte online půjčkového poradce.

Jak vybrat půjčku

Navštivte nové webové stránky Půjčkový poradce. Na uvedené stránce klikněte na výrazné tlačítko „Spustit online chat s poradcem“ a zodpovězte několik otázek. Celý proces vám nezabere více jak 5 minut. Díky zodpovězení klíčových otázek typu, jak velkou půjčku hledáte, zda-li máte čisté registry dlužníků, případně zda můžete nějak ručit jsme schopni vám automaticky vybrat a doporučit půjčku, která nejlépe odpovídá vloženým parametrům a také ji během minuty nezávazně vyřídit. Je to snadné a bezpečné.

Pro rychlé odpovědi použijte live chat

Pokud se nás potřebujete zeptat pouze na jednu konkrétní otázku (např. kontroluje Zaplo registry dlužníků? Kde získám nejrychleji velkou půjčku bez registru? Která nebankovní půjčka před výplatou má nejvyšší schvalovatelnost?) můžete využít také živý chat vpravo dole na stránce. Tlačítko „Napište nám dotaz“ čeká jen na vás, nebojte se ho využít. Vždy prosím vyplňte svou e-mailovou adresu pro zaslání odpovědi (to v případě, že operátor není zrovna online).

Využijte srovnání půjček

FinMonitor.cz obsahuje také srovnání půjček, přehledně roztříděných do několika hlavních kategorií. Jednoduše si tak můžete vyfiltrovat například nebankovní i bankovní půjčky bez doložení příjmu. Všechna data pravidelně aktualizujeme a dbáme na jejich přesnost.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…