Dnes už si dokážeme velmi mnoho věcí vyřídit během několika dnů, hodin a dokonce i minut. Už dávno je za námi doba, kdy všechno trvalo déle, než jsme chtěli. Ve světě techniky lze mnoho povinností zařídit přes internet nebo telefon, což výrazně zkracuje čas strávený čekáním a vyřizováním. Stejně to platí i ve světě půjček. Jaká půjčka je tedy ta nejrychlejší? Rychlé půjčky jsou populární hlavně proto, že výrazně šetří čas. Poskytují je přednostně Nebankovní společnosti a postup při jejich vyřízení je v podstatě stejný u všech poskytovatelů. Klient vyplní na internetu jednoduchý dotazník se svými údaji a požadovanou částkou, který následně odešle.

Půjčka ihned na účet

V krátké době mu přijde odpověď, zda mu půjčku schválily. Pokud ano zbývá mu jen čekat, kdy se ve schránce objeví poštovní poukázka na požadovanou částku. Stejně pohodlně a rychle se dají tyto půjčky vybavit i přes telefon a to dokonce i prostřednictvím SMS zprávy. Postup při vyřizování je tedy stejný. Otázkou zůstává, do jaké krátké doby se reálně dá taková půjčka získat. Když se na nás trh rychlé půjčky dostaly, trvalo jejich vybavení několik dní. Dnes už je internet plný nabídek, které tvrdí, že klient bude mít doma peníze do jednoho dne.

Nejrychlejší půjčky jsou vyplaceny do 15 minut

Tento varianta se dá považovat za nejreálnější. Dají se však najít i nabídky, podle kterých si může člověk peníze užívat i do tří hodin od zažádání. Třeba si ale uvědomit, že takové půjčky jsou zatíženy úroky, které se v některých případech šplhají i na několik desítek procent, což může člověka skutečně odradit. Opravdu sporadicky se stává, že člověk potřebuje peníze do několika hodin. Pokud však taková situace nastane a není z ní jiného východiska, může člověk na internetu najít společnost, která mu do několika hodin, během téhož dne, poskytne při skutečně vysokém úroku jistou sumu peněz. Že se takovýmto způsobem nelze půjčit velmi velké částky, dají se ve většině případě úroky splatit.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…