ABpůjčka.cz nabízí rychlou online půjčku až do výše 250 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti do 84 měsíců. Půjčka je bez kontroly registru dlužníků (SOLUS apod.), není nutné mít ručitele, či hmotnou zástavu a půjčka je bez dokládání finančního příjmu.

Velká půjčka bez registru

Až 250 000 Kč bez ručitele

ABpůjčka.cz patří mezi nejschvalovanější velké půjčky na trhu, každá žádost je totiž automaticky rozeslána více prověřným poskytovatelům půjček najednou, díky čemu je celý proces rychlý a zejména výrazně roste šance na schválení. Vše naprosto bezpečně a diskrétně – sami si vyberte, kterou půjčku si nakonec zvolíte.

Půjčka je dostupná jak seniorům, tak OSVČ ale i rodičům na mateřské dovolené. Stačí pouze splnit základní požadavky, tedy plnoletost, občanský průkaz, celkovou bezdlužnost a vlastní bankovní účet. Sjednání půjčky je snadné a rychlé, stačí vyplnit jednoduchý online formulář, následně budete kontaktováni zákaznickým servisem (telefonicky, nebo e-mailem). Po schválení jsou peníze ihned převedeny na účet žadatele. Získané prostředky lze využít na cokoliv, půjčka je totiž neúčelová. Výborně se hodí například na nákup osobního automobilu nebo třeba na větší výdaje spojené s provozem domácnosti.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…