SMS půjčky jsou vhodným řešení před výplatou, kdy potřebujete menší obnos peněz, ale za to opravdu rychle. Původem jsou tyto půjčky ze skandinávie a pobaltí – první takovou půjčkou u nás bylo dobře známé Ferratum. Za posledních pár let se však objevila celá řada konkurenčních poskytovatelů. Které SMS půjčky stojí za úvahu? Pomůžeme vám vybrat nejlevnější SMS půjčku na trhu!

Výhody SMS půjček

SMS půjčky jsou typicky menšího objemu, zpravidla nabízí půjčku 1000 Kč až 4500 Kč ihned na účet. Doba splatnosti těchto mikropůjček je volitelná, ale jen málokdy přesahuje 30 dní. Výhodou SMS půjček je zejména rychlost jejich vyřízení a naprosté minimum papírování s tím spojené. Jednoduše lze o takovou půjčku zažádat přes internet, během 5 minut obdržíte SMS zprávou (nebo e-mailem) vyjádření o schválení, nebo zamítnutí a ihned po té jsou poskytovatelem převeden peníze na zadaný účet (někteří poskytovatelé výjimečně vyžadují nejprve zaslání 1 Kč na jejich účet za účelem ověření vlastnictví daného účtu).

Nevýhodou těchto krátkodobých půjček přes SMS je však obvykle vyšší úrok.

Nejlepší SMS půjčky

Ferratum

Ferratum bylo prvním poskytovatelem těchto půjček u nás a stále patří svými parametry mezi nejlepší. Společnost nabízí první půjčku zdarma a nekontroluje registry dlužníků.

Zaplo.cz

Zaplo.cz je raketou mezi nebankovními SMS půjčkami před výplatou. Jeho obliba prudce roste a momentálně patří mezi nejoblíbenější půjčky v tomto segmentu. Výrazně tomu pomáhají dobré recenze a zkušenosti zákazníků a nabídka první půjčky zdarma.

CreditON

Také CreditON půjčka patří mezi půjčky s velmi dobrými recenzemi zákazníků a celkově vysokou schvalovatelností. Půjčka CreditON je dobře prověřená, na trhu již působí řadu let. Poskytovatel nekontroluje registry dlužníků a peníze převádí do 15 minut od schválení žádosti.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…