Na základě hodnocení návštěvníků našeho webu KvalitníPůjčka.cz a partnerského webu OKfin.cz sestavujeme pravidelně žebříček nejlépe hodnocených půjček podle jednotlivých kategorií. Díky tomu vám pomáháme vybrat půjčky u kterých si můžete být jisti jejich výhodností a férovostí. Které půjčky vám tedy na základě vašich zkušeností doporučujeme?

Zaplo.cz – nejlepší půjčka zdarma

Zaplo.cz je stálicí na českém nebankovním trhu, neustále svou nabídku vylepšuje a postupně navyšuje úvěrové limity. Nabídka půjčky zdarma od Zaplo.cz je rozhodně nejlepší v Česku. Každý nový zákazník si totiž může půjčit až 8000 Kč na 30 dní zcela zdarma a to je nabídka, kterou jinde nenajdete. Stačí si pouze pohlídat datum splatnosti a peníze vrátit včas zpět – nezaplatíte tak ani jedinou korunu navíc. Jedinou nevýhodou (oproti minulosti) je ta, že Zaplo.cz začalo kontrolovat registry dlužníků, při posuzování a schválení žádostí je tak přísnější než dříve – přesto je ale celková schvalovatelnost vysoce nad průměrem.

CreditON – skvělá půjčka před výplatou

Také CreditON je dobře známou a prověřenou firmou. Stejně jako Zaplo.cz nabízí první půjčku zdarma. My ho ale doporučujeme zejména jako velmi dobrou půjčku před výplatou, protože půjčuje peníze za rozumný úrok a zejména CreditON má velmi vysokou schvalovatelnost žádostí, přičemž vyřízení půjčky a následný převod peněz na účet žadatele jsou opravdu rychlé. Peníze tak u CreditONu můžete získat skutečně rychle, což je zejména před výplatou největší benefit. Narozdíl od Zapla nejsou kontrolovány registry dlužníků, peníze ale nezíská nezaměstnaný žadatel.

123půjčka – nebankovní půjčka až 250 tisíc

123půjčka.top vyniká vysokou schvalovatelností žádostí a vysokou flexibilitou. Každá žádost je posuzována individuálně na základě vyplněného nezávazného formuláře, přesné podmínky se tak mohou lišit u každého žadatele. Každopádně rychlost vyhodnocení a schválení posouvá produkt mezi favority nebankovních půjček s vysokým úvěrovým limitem (až 250 tisíc na 7 let). Vše navíc bez ručitele a bez kontroly registru dlužníků. Půjčku tedy doporučujeme jak my, tak návštěvníci – v tomto segmentu není moc srovnatelných poskytovatelů.

GE Money – nejlepší bankovní půjčka

GE Money Bank garantuje schválení půjčky do 5 minut, navíc nabízí různé varianty pojištění a další nadstandardní služby, které jsou u bankovních půjček běžné. Navíc lze žádat o půjčku až do 800 000 Kč s dobou splatnosti do 84 měsíců. Půjčku od GE Money do 500 000 Kč je možné sjednat do 5 minut přes web, o půjčku vyšší je ale nutné zajít na klasickou pobočku. Expres půjčka od GE Money vyniká rekordně nízkou úrokovou sazbou a jednoduchostí vyřízení. Čisté registry jsou však pochopitelně nezbytné.

Další zdroje:

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…