KvalitníPůjčka.cz patří mezi největší srovnávače bankovních úvěrů a nebankovních půjček v Česku. Nabízíme nezávislé porovnání celé řady produktů a nabízíme také možnost vybranou půjčku sjednat během 2 minut přes web – 100% nezávazně a bez skrytých poplatků. Každý měsíc tuto možnost využije několik tisíc návštěvníků. Které produkty patří mezi nejvyhledávanější a nejvíce žádané?

Nejlepší půjčka přes internet

Krátkodobá půjčka na 30 dní

Nejžádanější malou půjčkou před výplatou je již delší dobu Půjčka24. Tento produkt dominuje dlouhodobě nejvyšší schvalovatelností žádostí – šance na schválení je u této půjčky zkrátka nejvyšší a vysoce převyšuje všechny své konkurenty. Zapůjčit si takto lze až 4500 Kč ihned, není nutné dokládat finanční příjem a půjčka je navíc bez kontroly registru dlužníků SOLUS. Zasloužené vítězství.

Velká nebankovní půjčka na cokoliv

123půjčka je nejžádanější a nejlépe hodnocenou půjčkou, kterou v našem katalogu naleznete. Nabízí vysoký úvěrový limit (až 250 000 Kč), peníze lze použít na cokoliv potřebujete (půjčka je neúčelová). V závislosti na poptávané částce a vyhodnocení bonity není nutné vždy dokládat svůj finanční příjem a poskytovatel nekontroluje registry dlužníků. Také schvalovatelnost je vysoce nadprůměrná. 123půjčka.top je zaslouženě celkově nejlepší nebankovní půjčkou, kterou na našem webu naleznete.

Nejlevnější bankovní půjčka v ČR

Půjčka od Moneta Money Bank (ještě donedávna se jmenovala GE Money Bank) je pro změnu nejlevnější bankovní půjčka. Nabízí opravdu nízkou úrokovou sazbu (již od 5,9 % pa) a vysoký úvěrový limit (až 800 000 Kč). Až do půjčky 500 000 Kč navíc není potřeba ručitele.

Další zdroje

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…