Náš web www.kvalitnipujcka.cz patří mezi nejvýznamnější katalogy úvěrů na českém internetu. Během právě ukončeného roku 2017 jej celkem navštívilo lehce přes 450 000 návštěvníků, ti vybírali z prezentovaných produktů, které z nich byly nejžádanější ve svých kategoriích? To si řekneme v dnešním, rekapitulačním článku…

Nejžádanější půjčky v našem katalogu

Bankovní úvěr – vede Česká spořitelna

Úvěr od České spořitelny byl nejvyhledávanějším produktem v kategorii bankovních úvěrů. Vysoký úvěrový limit až 700 000 Kč, dlouhá doba splatnosti a také jedna z nejnižších RPSN v kategorii přilákaly největší počet zájemců. Česká spořitelna během loňska redesignovala své logo a zpřehlednila své webové stránky, vyřízení žádosti je tak nyní jenodušší než dříve.

Nebankovní půjčka – opět vítězí 123půjčka

123půjčka byla i loni nejžádanějším produktem mezi nebankovními úvěry. Produkt nabízí nezávislé zprostředkování úvěru od více subjektů zároveň, díky tomu vyniká nadprůměrnou schvalovatelností. Výhodou, kromě neúčelovosti, je také dlouhá doba splatnosti a rozumná výše RPSN. Nevýhodou ale i nadále zůstává fakt, že nabídky jsou dostupné až na základě vyplněné a odeslané nezávazné poptávky. Také 123 půjčka během loňska redesignovala svůj web, přichystala nové logo a upravila celý proces žádost tak, aby se dal bez potíží vyřídit i na relativně malé obrazovce mobilního telefonu.

Malá půjčka před výplatou – vyhrála novinka na trhu

Půjčka SOS byla do našeho katalogu zařazena teprve během loňska, přesto si k ale velmi rychle našli cestu tisíce zájemců. Podobně jako u produktu výše, i Půjčka SOS shromažďuje nabídky od více prověřených poskytovatelů. Navíc ale vyniká rychlostí vyřízení a vyplacením peněz na účet, bez zbytečného papírování, pouze přes internet, tak je možné získat až 8000 Kč do 15 minut na účet (pokud mám účet ve stejné bance jako poskytovatel úvěru). Půjčka SOS během roku 2017 zvýšila maximální částku o kterou je možné žádat, z původních 4500 Kč je nyní horním limitem 8000 Kč.

První půjčka zdarma – CreditOn je opět první

Jako samostatnou kategorii zmíníme ještě sekci „půjčky zdarma“, ta sice spadá do obou výše zmíněných, přesto je ale o ni mezi návštěnívky takový zájem, že ji v tomto našem novoročním přehledu zmíníme také samostatně. Nabídka prvního úvěru zdarma totiž patří mezi nejhledanější kategorie na našem webu. Zaplo.cz bylo poslední 3 roky nejvyhledávanějším produktem, během loňska ho ale u nás předskočila nabídka bezúročného úvěru od CreditOnu – byť jen poměrně těsně.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…