Rychlou online půjčku Kredito24 nabízí na českém trhu německá technologická společnost Kreditech. Jedná se rychlou nebankovní půjčku vhodnou před výplatou. Jaké jsou výhody a nevýhody tohoto produktu? Dozvíte se v naší recenzi.

Půjčka zdarma již v nabídce bohužel není

Kredito24 zpočátku působení na českém trhu nabízelo první půjčku zdarma, konkrétně se jednalo o 5000 Kč na 30 dní. Tato nabídka již bohužel není aktivní. Kredito24 tak ztratilo něco ze své původní atraktivnosti pro nerozhodnuté klienty. Rychlost vyřízení žádosti a solidní schvalovatelnost žádostí ale naštěstí zůstaly i nadále. Sjednání půjčky u Kredito24 nezabere více jak pět minut, vyhodnocení žádosti totiž probíhá automaticky – tedy skoro ihned. V rychlosti si tedy Kredito24 nezadá se známějšími produkty typu Zaplo, CreditON a další. Pro úplnost ještě dodáme, že za půjčkou Kredito24 stojí stejná společnost jako za půjčkou Zaimo (ta se soustředí na nabídku větších půjček s delší splatností).

Až 15 000 Kč bez dokládání příjmu

Výhodou Kredito24 půjčky je také poměrně vysoký úvěrový limit, ten postupem času vyrostl až na 15 000 Kč. Tato částka je navíc dostupná bez dokládání finančního příjmu a také bez registru SOLUS.

  • Vysoký úvěrový limit – až 15 000 Kč na cokoliv
  • Není nutné dokládat finanční příjem a není potřeba ručitel
  • Půjčka je bez kontroly registru dlužníků SOLUS ad.
  • Solidní schvalovatelnost

Nevýhody Kredito24.cz půjčky

  • Půjčka je poměrně drahá – vysoké RPSN
  • V nabídce již není první půjčka zdarma (kdysi velké lákadlo)
  • Webové stránky jsou málo informativní a nepřehledné

Spíše dražší malá půjčka do výplaty

Kredito24 vždy patřilo mezi dražší poskytovatele půjček. Rozhodně platí, že na trhu lze nalézt i výhodnější nabídky (např. Japonská půjčka od Home Creditu), je tedy na zvážení, zda-li v případě Kredita převáží výše zmíněné výhody. My Kredito24 doporučujeme pouze s opatrností. Například půjčka 5000 Kč na 30 dní totiž stojí 6500 Kč – a to je opravdu hodně!

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…