Komerční banka (KB) nabízí svým klientům hned několik typů kreditních karet. Je to například Lady karta, Viva karta, A karta nebo Prémiová karta Platinum. Prostřednictvím těchto produktů se bankovní instituce snaží uspokojit potřeby běžných klientů.

Kreditní karta Visa Infinite od KB

Patříte-li ale k těm významnějším zákazníkům, jež se nechtějí spokojit jen s normálním standardem, můžete si dopřát ještě prestižnější nabídky. Tu tvoří kreditní karta Infinite, na níž je Komerční banka právoplatně hrdá. A jak vypadá takový luxus v podobě lákavého platebního nástroje?

Spousta služeb po celém světě

Nutno podotknout, že kreditní karta Infinite je primárně určena těm, kdo se často pohybují po světě a cestují. Minimálně některé přidružené služby k tomu doslova vybízí.

  • Právní asistenční služby kdekoliv na světě
  • Čtyři bezplatné vstupy do VIP letištních salonků ročně
  • Profesionální cestovní pojištění bez jakýchkoliv limitů pro celou rodinu

To je ale teprve malou ochutnávkou toho, co vás skutečně čeká. Kreditní karta Infinite od Komerční banky prezentuje připojení k internetu s pomocí služby Boingo Visa Wi-fi. Určitě vás nemine také pomoc při zdravotních problémech a možnost využití ochranky nebo poskytnutí tlumočníka. Praktické jsou i asistenční služby Concierge a Lifestyle. Díky nim budete informováni o nejrůznějších kulturních akcích a budou vám zajišťovány rezervace vstupenek na libovolné události. Vyhýbat se nemusíte ani business servisu či donáškové službě. V tomto ohledu je kreditní karta Infinite doslova nepřekonatelná.

Co stojí kreditní luxus u Komerční banky?

Tuto přemíru doplňkových služeb můžete získat už za cenu 9 990 Kč za rok, je to málo nebo hodně? K tomu si samozřejmě připočtěte individuální limity ke kreditní kartě, jejich výše je 9,90 % p. a. A to už je zajímavá prestiž pro fyzické osoby, které chtějí něco více, než jenom obyčejnou kreditní kartu.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…