Úvěr od Zaimo patří mezi nebankovní produkty, které rozhodně mají co nabídnout a čím zaujmout. Zaimo.cz totiž vyniká svou technologií, která mu umožňuje přijímat žádosti o půjčku 24 hodin denně a vyhodnocovat zájemce téměř v reálném čase. Každý zájemce tak hned ví, zda-li má nárok na půjčku. Není ale rychlost vykoupena vysokým úročením? Více v dnešním článku.

Rychlá půjčka Zaimo.cz – parametry

Nejrychlejší nebankovní půjčka v Česku?

Zaimo patří mezi nejrychlejší poskytovatele úvěrů, využívá totiž unikátní technologii německé firmy Kreditech Gmbh., díky které vyhodnocuje žádosti o půjčku během 2 minut a to plně automaticky. Zájemci je navíc po zaslání ověrovacího poplatku 1 Kč půjčka ihned vyplacena. V ideálním případě tak můžete mít peníze na účtu již do 15 minut. Zaimo tak bezpochyby patří mezi nejrychlejší půjčky v Česku.

Až 108 000 Kč na cokoliv potřebujete

Maximální výše úvěru se v poslední době u Zaimo.cz postupně navyšovala. Aktuální částka o kterou je možné žádat je 108 000 Kč, počet měsíčních splátek lze libovolně nastavit od 12 měsíců až po 48 měsíců. Úroky i RPSN se odvíjí od kombinace částky i splatnost, ale nikdy by neměla přesáhnout 57,44 % p.a.. Začíná přitom již na úrovni 15 % p.a..

Ilustrativní příklady Zaimo.cz půjčky

Výše půjčky 108 000 Kč, délka splatnosti: 48 měsíců, měsíční splácení, měsíční splátka: 2954 Kč, RPSN 15 %, celkem zaplatíte: 141 684,81 Kč.

Výhody a nevýhody

  • Přijatelná výše RPSN, začínající na úrovni 15 % p.a.
  • Automatické vyhodnocení žádosti 24 hodin denně
  • Dlouhá doba splatnosti → nízké měsíční splátky

A nedostatky?

  • Nepřehledné a málo informativní webové stránky (chybí kalkulačka splátek)

Co je dobré vědět předem

Kolik si je možné půjčit?
Zaimo nabízí nebankovní půjčku od 25 000 Kč do 108 000 Kč.
Na co mohu získané prostředky použít?
Na cokoliv potřebujete, půjčka je totiž zcela neúčelová.
Jaké jsou požadavky na žadatele?
Věk min. 18 let, 2 doklady totožnosti, doložitelný finanční příjem.
Jak probíhá splácení půjčky?
Úvěr se splácí bankovním převodem vždy 1× měsíčně.
Platí se nějaké poplatky?
Neplatí, půjčka je naprosto bez skrytých poplatků.
Jak rychle se dozvím zda-li mi půjčku schválili?
Vyhodnocování probíhá automaticky 24 hodin denně a to do 2 minut.

Závěrem. Vyplatí se Zaimo, nebo ne?

Rozhodnutí je pochopitelně na vás. Půjčka Zaimo.cz se může hodit v situaci, kdy potřebujete větší částku (např. na opravu automobilu) a chcete si dobu splácení rozložit na delší dobu a snížit si tak jednotlivé měsíční splátky. Úroková sazba v takovém případě může klesnout na rozumnou úroveň (uvažujeme-li, že se jedná o nebankovního poskytovatele). Výhodou také je, že žádost je nezávazná a zájemce tak má i při případném předschválení čas na rozmyšlenou. Nevýhodou může být delší formulář žádosti a nepříliš přehledné webové stránky, kde například zcela chybí kalkulačka splátek (půjčka je spočítána až na základě vyhodnocení poptávky). Budeme-li hledět čistě na náklady, pak např. 123půjčka vycházejí levněji.

Další články

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…