O cestovní pojištění je v létě podstatně větší zájem než v jiných obdobích roku. A není se čemu divit. Vždyť letní dovolené jsou tím, na co většina lidí těší ze všeho nejvíce. Každý určitě správně tuší, že bez této služby se nevyplatí opustit hranice České republiky, takže vzrůstající zájem je naprosto pochopitelný. Jestliže se mezi nadšené turisty v tomto období řadíte také, pak vám přinášíme několik praktických tipů, jak se dopracovat k tomu nejlepšímu a nejvýhodnějšímu pojistnému produktu. A nemějte obavy, vše lze realizovat rychle, jednoduše, levně a k naprosté spokojenosti zákazníka.

Cestovní pojištění vždy porovnejte

Základem výběru kvalitního cestovního pojištění je fakt, že si budete vybírat z mnoha dostupných nabídek dostupných na současném trhu. Rozhodně se ale nepřiklánějte k tomu, že budete pročítat každou webovou stránku pojišťovny nebo dokonce navštěvovat jejich pobočky a pak zdlouhavě porovnávat nesrovnatelné. To by vás stálo příliš drahocenného času, kterého není před plánovanou dovolenou nazbyt. A i kdybyste takový model absolvovali, stejně nemáte jistotu ideálního výsledku. Proto se zaměřte na dostupné internetové nástroje, mezi něž patří prověřené srovnávače cestovního pojištění. Tyto servery provedou vší práci za vás a vy si budete moci bez starostí, a hlavně v řádu pár minut vybrat ideální cestovní pojištění na míru.

Spolehněte se na přidružené služby

Jestliže si myslíte, že cestovní pojištění online je pouze otázkou základních služeb, jste na omylu. Prostřednictvím jednoduchého formuláře si můžete zvolit produkt dle vašich náročných kritérií. Základem předložení jakékoliv cenové nabídky bude samozřejmě uvedení několika údajů. Například to, jak dlouho budete za hranicemi České republiky, jak vysoké finanční plnění požadujete, včetně informací o vás samotných. U cestovního pojištění zřízeného tímto způsobem si navíc můžete dopřávat i dalších přidružených služeb navíc.

  • Pojištění storna zájezdu
  • Pojištění zavazadel
  • Úrazové pojištění
  • Pojištění domácích mazlíčků
  • Rizikové a extrémní sporty
  • Rozšířené asistenční služby

Všechno tohle si necháte spočítat prostřednictvím nenáročné kalkulačky. Výsledkem vám pak bude prezentace nabídek od několika věhlasných, ale i méně známých pojišťoven na jednom jediném místě. Pak už zbývá jen vybrat cenově výhodný produkt a objednat jej.

Platba z pohodlí domova

A víte, co je na všem výše uvedeném to nejkrásnější? Není to jen fakt, že obdržíte v podstatě to nejlepší cestovní pojištění na trhu a ušetříte spoustu drahocenného času. Je to i možnost, zaplatit za takovou službu online. K tomu můžete využít nejenom svoji platební kartu, ale také bankovní převod a podobné online služby. Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte zároveň smlouvu s platnou asistenční kartičkou. Platnost takového cestovního pojištění je v podstatě okamžitá, maximálně do několika hodin. To znamená, že když nestíháte balit na dovolenou a zapomněli jste na cestovní pojištění, můžete si o něj říci tímto velice jednoduchým způsobem. Cestovní pojištění online vám dává bezpočet možností modifikace a stává se tou nejefektivnější variantou při jeho výběru. Neváhejte a přesvědčte se o těchto slovech také.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…