Společnost Essox se na našem trhu vyskytuje již nějaký ten čas a dnes si získává stále více příznivců. Jde o nebankovní společnost, která je dceřinou společností české Komerční banky a její nabídka se nevztahuje jen na Slovensko, ale i na zahraničí. Při půjčkách společnosti Essox jde obvykle o půjčky, které jsou určeny na konkrétní věc. Základní myšlenkou těchto půjček je, že jejich poskytuje přímo prodejce. Člověk tedy přijde do obchodu, ve kterém si vybere zboží av samotném obchodě mu poskytnou možnost využít takovou půjčku, to znamená, koupit si zvolenou věc na splátky.

Essox nabízí půjčky, úvěry a leasing

Velmi populární jsou produkty této společnosti určené k financování automobilů, které využívá stále více lidí. Velkou výhodou půjček společnosti Essox je i fakt, že její služby se dají využít iv internetových obchodech, takže člověk nemusí ani nikam chodit. Vyřízení půjčky je opravdu jednoduché. V obchodě člověku stačí dva doklady totožnosti. Netřeba ani ručitele a ani se nemusí člověk zatěžovat zbytečnými poplatky. Jediné co třeba, je o tuto možnost u prodejce požádat.

Financování automobilů i služeb

Společnost poskytuje tyto půjčky, že podmínky splácení nezmění po celou dobu splácení, která se pohybuje v intervalu od několika až po 45 měsíců. Společnost Essox není jediná na našem trhu, která takovou možnost nakupování a půjček nabízí. Patří však k nejsilnějším. Mnoho lidí ji využívá, protože stále platí, že vzít si něco na splátky je jednodušší, než na danou věc šetřit. Pokud tedy máte zájem o tuto formu půjčky, neváhejte a využijte ji.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…