Stabilní poskytovatel krátkodobých půjček CreditPortal.cz nedávno rozšířil své internetové stránky o nabídku nového produktu. K malé půjčce do 30 dní (nově pojmenované jako Credit 30) přidal další produkt se splatností 3 až 12 měsíců, pojmenovaný Credit 365. Pojďme se na něj podívat trochu podrobněji.

Dlouhodobá půjčka od CreditPortal.cz

Půjčka až 60 000 Kč na 12 měsíců

Nově je možné si u CreditPortal půjčit až 60 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti 3-6-9-12 měsíců. RPSN ale je vysoké. U kombinace maximální částky a doby splatnosti dosahuje hodnoty 102,66 % p.a. Půjčku 60 000 Kč tak v případě řádného splácení přeplatíte o 24 982 Kč. Pokud byste ale se splácením měli nějaké potíže a zdrželi se, bude přeplatek 41 978,36 Kč. Půjčku byste spláceli v měsíčních splátkách se stálou výší 8 498 Kč. Maximální hodnota RPSN pak může být až 191,39 % p.a. I mezi nebankovními půjčkami tak lze najít výrazně výhodnější a levnější půjčky.

Hotovostní půjčka Credit 30 s výběrem na benzinkách EuroOil

Hotovostní půjčka u CreditPortal zůstává v nabídce samozřejmě i nadále. A ta přitom patří bezpochyby mezi zajímavější produkty ve své kategorii. Třebaže i o ní lze říct, že patří mezi dražší produkty ve srovnání s konkurencí. Zaujmout může vyplacením peněz „na ruku“ v sítí téměř 200 benzinových stanic EuroOil. Peníze tak lze získat i o víkendech v podstatě po celé ČR a to již do 15 minut od schválení žádosti.

Možnost vyplacení peněz také na anonymní dobíjecí kartu

BLESK Kartu lze koupit za 125 Kč v trafikách, skrze CreditPortal je možné ji používat jako anonymní a bezpečnou dobíjecí kartu se kterou lze platit v obchodech a na internetu. Kartu není nutné propojit s bankovním účtem a dobře poslouží pokud si chcete ohlídat své výdaje, utrátíte totiž vždy jen tolik, kolik si předem dobijete.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…