Pokud potřebujete peníze rychle, naleznete na internetu tisíce společností, které vám dokážou vyjít vstříc. BB půjčka je jednou z nich. Jedná se o nebankovní půjčku s poměrně vysokým úvěrovým limitem a dostatečně dlouhou dobou splatnosti, která vyhoví řadě životních situací a potřeb.

BB půjčka

BB půjčka (ukázku jejich webu, který naleznete na www.bbpujcka.cz vidíte výše) patří mezi klasické nebankovní online půjčky, poskytovatelem je společnost BB Finance Czech s.r.o. se sídlem v Praze. Poskytovatel nabízí online půjčky od 1000 Kč až do 45 000 Kč. Doba splatnosti se v závislosti na poptávané částce mění a to v rozmezí 7 dní až 12 měsíců. BB půjčka tak je flexibilním řešením, pokud potřebujete „vykrýt“ dluhy před výplatou, ale třeba i pokud potřebujete větší částku na opravdu rozbitého spotřebiče, či automobilu.

Půjčka až 45000 Kč na cokoliv

Výhodou je, že žadatel nemusí dokládat záměr využití peněz, jinými slovy – BB půjčka je neúčelová a získané finanční prostředky lze použít na cokoliv. Díky dlouhé době splatnosti lze jednotlivé měsíční splátky snížit na přijatelnou úroveň, která nemusí žadatele příliš zatížit. Přesto ale platí, že BBpůjčka není zrovna z nejlevnějších. RPSN se běžně pohybuje kolem 100% a to je hodně! Na trhu existují i výrazně výhodnější nabídky (a to i mezi nebankovními úvěry). Přesto ale BB půjčka patří mezi velmi vyhledávané online produkty. Proč? Boduje totiž zejména velmi vysokou schvalovatelností žádostí, solidní rychlostí vyřízení, nabídkou první bezúročné půjčky (až 5000 Kč na 30 dní) a velmi dobrými recenzemi od klientů. Pokud se tedy smíříte s tím, že vás úvěr může stát víc než jinde, je BB půjčka velmi dobrou volbou.

Vyplatí se BB půjčka i vám?

Rozhodnutí, zda-li si půjčku vezmete nebo ne je samozřejmě na každém z vás. BB půjčka má řadu výhod i nesporných nedostatků. Vyřízení žádosti je snadné, stačí vyplnit nezávaznou online poptávku, provést propojení s bankovními účtem (nemusíte se bát, vše je šifrované a zabezpečné) a vyčkat na vyhodnocení žádosti. To probíhá pouze v pracovní dny a hodiny, ale tehdy je velmi rychlé. Poplatky za prodloužení by mohly být nižší, stejně jako již kritizované RPSN, ale pokud si půjčujte napoprvé neriskujete v zásadě nic – vrátíte stejnou částku, jakou si půjčíte.

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…