Blíží se konec roku a to je obvykle sezona, která pro obchodníky, ale i poskytovatele úvěrů představuje hlavní sezonu. Právě v tomto období lidé nejvíce utrácejí a často si i půjčují peníze. Zaplo patří mezi největší poskytovatelé malých půjček na našem trhu a právě v tomto období aktualizuje svou nabídku úvěrů.

První půjčka zdarma od Zaplo.cz

Všichni noví klienti si nově mohou půjčit dokonce dvakrát tolik, co dříve. Konkrétně až 16 000 Kč a to na cokoliv. Pokud se jedná o první půjčku a zvládnete ji včas splatit, nezaplatíte nic navíc, v podstatě pouze vrátíte stejnou částku, jakou jste si půjčili. Bez dalších podmínek. Zaplo tak v tuto chvíli nabízí bezkonkurenčně nejvyšší částku, kterou je takto možné získat.

Základní parametry

Opakovaná půjčka nově až 30 000 Kč

Narůstu se dočkala také opakovaná půjčka, částka narostla na rovných 30 000 Kč. Jedná se tak o maximální částku o kterou mohou žádat klienti, kteří si půjčují opakovaně (tj. řádně splatili předchozí úvěr). Úvěr 30 000 Kč na 30 dní pak stojí 36 900 Kč (RPSN odpovídá 1141,2 %). Nejdelší doba splatnosti je ovšem bohužel beze změny, i nadále tak platí, že úvěr Zaplo je nutné splatit vždy nejpozději do 30 dnů. U takto velkého úvěru (Zaplo průběžně navyšuje maximální částku) by se však již více vyjímala doba splatnosti 2-3 měsíce…

Autor článku:

S ohledem na datum vydání tohoto článku nemusí být všechny uvedené informace aktuální.
Vždy aktuální informace a parametry naleznete na stránkách daného poskytovatele.


Přečtěte si také…